içerik syndicators isinizin yararina çalisabilir

Bir anlayisli internet pazarlamaci her zaman is ve RSS en son alternatif mesajlasma araci olarak ortaya çikmistir yeni teknikler ve hileler farkinda olmalidir. Html hizli geçmiste sey olma ile, RSS web bir sonraki büyük sey olacak degil, tüm web üzerinden paylasim içerigi yardimci olarak internet omurgasi haline gidiyor.

Yani içerik sendikasyon tüm hakkinda nedir?
Bu birden çok web sitesi arasinda içerik paylasimi için bir teknolojidir. Bu teknolojinin karakteristik özellikleri sunlardir:
• Beslemesi mutlaka tam makale, resim veya dosya paylasimi anlamina gelmez.
Eger tam makale okunabilir kaynak web sitesi hakkinda bilgi vermenin • Beslemesi miktarda.
• bilgi basliklarinin formlari orijinal içerik erisilebilir web sayfalarina baglantilar ile bulunur.
• sendikasyon dosya içerik sendikasyon temel ögedir. Site, basliklari ve web sayfalarina baglantilar hakkinda bilgi içeren bu dosyalarin içeriginin distribütörü web sunucusu bulunur.

Profesyonel bir web host müsterilerine daha iyi is sonuçlari için içerik sendikasyon katilmak için izin verir. Peki ne is faydalari web barindirma tarafindan saglanan içerigi syndicators almak için bekleniyor?

• Eger seyahat ilgili is yapan varsayalim. Sizin indirimli yaz seyahat paketi hakkinda haber dolasan en hizli ve en etkili yolu nedir? Sadece sansasyonel baslik ile içerik olusturmak ve RSS beslemesi olarak dolasir. Hiçbir sey bundan daha hizli bir etki olusturabilirsiniz.
• RSS beslemeleri RSS beslemeleri aboneler bilgi akisini kontrol etmek ve aldiklari bilgileri kontrol edebiliyoruz zaman müsterilerinize daha fazla güven olur izin basit bir nedenle müsterilerinizin sizi daha fazla güvenilirlik kazanmak yardimci olur. Olumlu arama motoru siralamalarini etkileyerek online görünürlügünü artirmak syndicating.
• Kurumsal daire içinde ve intranet, sendikasyon iletisim ve uzaktan çalisanlari ve müsterileri için zaman hassas konular hakkinda bilgi daha iyi bir modu saglar.
• Son olarak, anahtar kelime arama özelliklerini kendi yakin rakipleri izleme pazarlamacilar güçlendirmek.

Neden online içerigi paylasimi MySpace veya YouTube gibi güçlü sitelerin ayak izlerini takip degil mi? RSS internet pazarlama odak noktasi olmak ve gelecek için en iyi için bekleyelim.