i yönetilen barindirma hizmetleri ihtiyacim var

Is gelistikçe, e-ticaret ve yüksek trafik hacmi büyüyen sirket yönetilen bir barindirma hizmeti dikkate yol açabilir. Eger barindirma yönetilen gerekiyorsa nasil biliyor musunuz? Bu isletmeler için uygun bir seçenek var? Küçükten büyüge? Kendi sunucuyu yönetmek için zaman ve insan gücü yok edenler. Yönetilen sunucu barindirma ile, sunucu kesintilerini artirmak ve yedekleme ve veri yedekleme azaltmak olacak.
yönetilen bir barindirma hizmeti nedir?
Sizin sirket zaten ihtiyaciniz olan saglam bant genisligi sunmak özel bir sunucu olabilir, ve bu harika. Eger sunucu yönetimi asiri saat, enerji ve teknik personel ithaf yorgun iseniz, olsa da, yönetilen barindirma bakmak zamani.

Yönetilen bir barindirma hizmeti ise pek çok pratik ve lojistik faydalari vardir. Bunlar:

· Premium güvenlik:? Sizin barindirma hizmeti verilerinizi ve müsterilerinize saldirilari, virüs ve hack karsi korunmasini saglamak için güvenlik duvarlari ve diger güvenlik önlemleri yükler.

· Araba Ekipmanlari: Kendi sunucu donanimlari kendi yoksa, bir yönetilen barindirma hizmeti bir aylik kira bedeli için saglayacaktir. Ve, ev sahibi donanim yükseltmeleri satin almak için karar verir? Size yarar olacak.

· IT Destek: Yönetilen sunucu barindirma teknoloji personel üzerindeki yükü azaltir. Hosting saglayici, monitör sunuculari baglanti temin trafik yükü yönetmek, ekipman arizalari ile anlasma ve gerekli sunucu yedekleme sunacak.

· Hizmet Bedeli: Bir yönetilen barindirma hizmeti için aylik ödemek gerekecek olsa da, out-of-cep azaltacak ekipman bakim ve is gücü maliyetleri. Ayrica, daha hizli, daha güvenilir web varligi yararlanacaksiniz.

Sunucu barindirma hiç “tek beden herkese uyar” var. Bunun yerine, sirketin stratejik hedefleri ve mevcut bütçe dayali kendi servis paketi olusturabilirsiniz. Tam yönetilen hosting için geçis düsünüyorsaniz, bölgenizdeki saygin sirketler göz atin. Sirketinizin donanim, yazilim, hiz ve güvenlik gereksinimleri tartistiktan sonra, onlar hosting ihtiyaçlarina uygun uygun, ekonomik çözümler ile vermelidir.