hosting is web sitesi dezavantajlari

Isinizi online baslangiç ??yapmak kolay bir sey degildir ve kesinlikle bir gecede alamaz. Bu is World Wide Web üzerinde bilinen verme söz konusu oldugunda birincil öneme sahip olan iki sey vardir. Birincisi web sitesi kendisi ve diger internet kullanicilari için web sitenizde kullanilabilir yapacak web barindirma oldugunu. Web siteniz profesyonel görünmelidir ayni zamanda gezinmek kadar basit olmalidir. Bu web hosting gelince, servis saglayici web sitenizin zaman% 99.9 çalistigindan emin olmak gerekir.

Mevcut hosting web farkli türleri vardir. Web hosting örnekleri ücretsiz web host, paylasilan web host, sanal özel sunucular ve özel ana. Bu dezavantajlarindan biri seçim için birçok seçenek yok olmasidir is web sitesi barindirma, gelince. Eger web barindirma bu bant genisligi, disk alani ve bellek söz konusu oldugunda web sitenizin ihtiyaçlarini saglamak mümkün olacak emin olmak gerekir. Is web sitesi barindirma bir diger dezavantaji kesinlikle isinizin giderleri eklemek olacaktir. Kenara web barindirma hizmetleri maliyetini, ayrica birisi size bir uzman olmadiginiz sürece o zaman kendiniz yönetebilirsiniz sistem yönetimi söz konusu oldugunda, sunucu yönetmek ve korumak gerekir.

Bu web hosting geldiginde is web siteleri genellikle üç seçeneginiz vardir. Onlar ortak bir web hosting, özel bir web barindirma, ya da bir sanal özel sunucu (VPS) hosting için gidebilirsiniz. Hosting her üç seçenek arasinda en ucuz olan. Birden fazla web sitesi sahiplerinin ortak bir web barindirma maliyeti bölünmüs ancak tek bir sunucu paylasimi kararsiz ve güvenligi de tehlikeye olabilir olmasina neden olabilir. Özel web hosting en pahali ama büyük bant genisligi, disk alani ve bellek sahip olsun. Ayrica çok kararli ve güvenlik endiselenecek bir sey degildir. Özel web hosting bir ucuz bir alternatif VPS ev sahipligi yapiyor. VPS hosting adanmis web hosting tüm özelliklere sahip ama çok daha ucuz.