hosting hesabi ile web sitesi barindirma

Bu yaygin olarak kullanilan ev en yaygin olarak kullanilan ag-yapidir. Bu yapilandirmada, bir sirketin sunucunun belirli bölümlerine erisim için ödeme onlar web hosting ve müsterilerine sunmak için kurulmus bir veya daha fazla sunucu olmalidir diger müsterilerle olduklari pay ile. Sunucunun büyüklügüne bagli olarak, tek bir sunucu hesabi ayni anda yüzlerce barindirabilir.

Paylasimli Hosting birçok avantaji vardir. Bir kendi web sunucusu satin alma ve sürdürmenin yüksek maliyeti ticari konaklama en ucuz form yaratmak, kullanmak için ödemek için birçok müsterilerinin gelir karsi tartilir olabilir. Hiçbir yüksek teknik düzeyde var, ama sizin tek sorumluluk kendi hesabinizi kontrol etmek oldugu için barindirma ihtiyaci bir web sitesi var olanlar için idealdir. En hosting hesaplari müsteri birçok seçenek ve ekstra özellik arasinda “kadar” zaman ve müsteri destegi garanti bir sözlesme, vermek.

Açikçasi, hosting burada diger müsteriler sizinle sunucu kaynaklarini paylasan, bazi dezavantajlari var paylasti. Evde bir PC gibi Sunucu, çok bellek, CPU ve kullanilabilir disk alani ve diger müsteriler çok kullanirsaniz – veya ana sunucu üzerinde çok fazla insan varsa – veya sunucu özellikle hizli olmasa bile ilk etapta! Sunucusunun kendi hizi bu senaryoda bir faktördür.

Buna ek olarak, emrinde çok dramatik ve yararli high-end özellikleri nedeniyle paylasilan barindirma islevsel olmayacaktir. Orada diger müsterilerle bir sunucu paylastiginizda güvenlik riski her zaman biraz daha mevcut oldugunu da, ancak sunucu kendisi ile baslamak için güvenli oldugu için bu, ihmal edilebilir düzeydedir.

Çogu Web siteleri ve kullanicilarin konut ihtiyaçlarina yanit bir model olarak paylasilan konaklama bulmak için. Bu tip servisler kullanarak herhangi bir avantaj bulamazsiniz sadece insanlar kendi sunucu ve içerigi üzerinde kontrol bir sürü isteyenler vardir.