hizli web hosting-en iyi seçenek

Bu herkes hizli bir web hosting toplayip gelince dogru seçim yapmak isteyen sasirtici degildir. Aslinda, insanlar bu özellik için çok dikkat etmek kullanmiyordu ama isler son zamanlarda degismis gibi görünüyor. Anketler daha fazla kullanici hizli web hosting ile birlikte olmak müsterilerin memnuniyet düzeyini belirleyen en önemli faktörlerden biri oldugunu iddia oldugunu göstermektedir. Daha önemli (çalisma süresi ve disk alani) olarak kabul edilir faktörlerden sadece birkaç muhtemelen vardir. Ancak, bol bu iki tartisan makale var ama bir web hosting hizi hakkinda çok az bilgi vardir. Anketler daha fazla kullanici hizli web hosting ile birlikte olmak müsterilerin memnuniyet düzeyini belirleyen en önemli faktörlerden biri oldugunu iddia oldugunu göstermektedir. Daha önemli (çalisma süresi ve disk alani) olarak kabul edilir faktörlerden sadece birkaç muhtemelen vardir.

Gerçek su ki, bir web hosting hizli olup olmadigini tanimak için son derece zor olmasidir. Bunun nedeni web barindirma saglayicilari teklifler hiz hakkinda bilgi vermek sevmiyorum ama disk alani, bant genisligi, RAM, derecelendirme vb hakkinda esas bilgi oldugunu

Eger bazilari bir hizli web hosting bulmak imkansiz ama ögrenmek için gereken bazi “hileler” aslinda var oldugunu söyleyebiliriz. Eger nihai karar almak zorunda zaman kesinlikle faydali gelecek.

Ilk olarak, bir sey hakkinda bilgi eksikligi genellikle özelligi yoksun veya kullanicilarin en çok olmasini gerektirecek düzeyde olmadigi anlamina gelir. Bu bir web hosting hizini hakkinda kesinlikle geçerlidir. Bu hizi iyi ise, bu teklifi en az 2-3 kez deginilecektir oldugundan% 100 emin olabilirsiniz. Ne yazik ki, bu yetkinlik eksikligi ve genellikle kendi web hosting hizli olsa bile bu önemli özelligi söz olmayan birçok saglayicilari vardir gibi hosting hizli web bulmak çok güvenilir bir yöntem degildir.

Kullanabileceginiz baska, daha verimli, bir sekilde diger bazi özelliklere dikkat ödüyor. Tüm teklifler% 90 geçerli bazi “yazili olmayan” kurallar vardir. Bu özel bir sunucu (özel sunucu) ise Örnegin, o zaman hizi çok yüksek olacaktir emin olabilirsiniz. Bant genisligi ve RAM sinirsizdir, o zaman da paylasilan bir sunucu olabilir, ancak iyi bir hiz ile saglanan iyi bir sans var. Bu arada, paylasilan sunucular genellikle çok kaliteli müsteri hizmeti vermek! Eger hizi (hosting söz konusu oldugunda) önemini hafife insanlarin grup hala iseniz, o zaman kesinlikle web sitesine gidin ve konu hakkinda biraz daha bilgi almak gerekir.