Hindistan güvenli web hosting çözümleri

Hindistan önde gelen IT teknolojisi ve dünyaya hizmet olarak ortaya çikmaktadir. Hint BT kaynak sirketlerin yazilim uygulamalari gelistirme, sistem entegrasyonu, bilisim güvenligi, web tasarimi ve web gelistirme, hem de hosting güvenli Web dahil olmak üzere bir dizi hizmet sunuyor. BT Hindistan’da hizmetleri offshore son birkaç yil içinde önemli bir popülerlik kazanmistir. Onlar müsterilerinin çok sayida son derece profesyonel hizmetleri sunmak için altyapi ve uzmanlik adamis özel sirketler tarafindan sunulan, çünkü bu hizmetler son derece uygun bulunmaktadir. Bu nedenle, Bati’da birçok sirket evde onlari sunan için bir alternatif olarak bu hizmetleri benimsiyor.

Güvenli Web hosting hizmetleri Hindistan sunulan en popüler BT hizmetleri biridir. Sanayi ortakliklar yoluyla güvenli barindirma hizmetleri sunan Hindistan’da birçok önde gelen web hosting saglayicilari vardir. Rackspace ve ThePlanet gibi dünyaca ünlü veri merkezi saglayicilari gelismis teknolojileri tarafindan desteklenen en iyi sinifinin Web hosting altyapi sunmak için bu sirketlerle iliskili olan. Microsoft ve RedHat gibi önde gelen yazilim saticilari onlari Hindistan ve yurtdisinda müsterilerine uygun fiyatli ve esnek barindirma platformlar sunmak için yazilim platformlari saglar. Hint Web hosting firmalari tam olarak müsterilerinin yararina bu sanayi kuruluslari kullanmaktadir.

Hindistan’da sunulan güvenli Web hosting hizmetleri farkli türleri vardir. Bunlarin arasinda en popüler Hosting Dedicated vardir, Hosting yan yana, Hosting Yönetilen ve Hosting Paylasilan.

Dedicated hosting, kullanici hosting sirketi bir sunucu kiralama. Ev sahibi sunucu bakim, güvenlik ve yedekleme içeren veri merkezi sunulan tüm tipik hizmet vermektedir. Web sitesi sahibi kendi ihtiyaciniza göre sunucu yönetmek ve ayarlarini degistirmek için tam bir özgürlük vardir. Hosting Bu tip genellikle veri genis hacimli ile ugrasmak zorunda isletmeler için sunulmaktadir.

Colocated Hosting ana kullanici ana veri merkezinde ortak bulmak onun sunucuya izin veren baska bir Güvenli Web barindirma hizmetidir. Diger bir deyisle, kullanici sunucu satin alir ve kendi veri merkezinde çalistirmak için ana atar. Burada kullanicilar kendi sunucusu kontrol etmek için özgürlük ve esneklik, ve hosting sirketi sunucu alani, hizmet ve destek saglar. Colocated Hosting barindirma hizmetleri diger türlerine göre daha pahalidir.

Yönetilen web hosting, hosting sirketi sahibi ve sunucu kontrol ve kullanici ayarlarini degistirmek için izin verilmez, ne de yazilim ve donanim üzerinde kontrol var mi. Kullanicilar, ancak, FTP veya diger uzaktan yönetim araçlari yoluyla verileri yönetebilirsiniz.

Hosting, kullanici diger kullanicilar ile sunucu alani paylasiyor. Bu hosting, sunucu alan sinirli olabilir. Bir Web sitesinin hosting en ucuz yoludur ve genellikle tek tek Web siteleri için tercih edilir.

Hint hosting sirketleri yukaridaki planlarinin tüm altinda güvenli Web hosting hizmetleri sunuyoruz. Hindistan deniz Web hosting hizmetleri için talep kendisi bu hizmetlerin kalitesini dogrular artis üzerindedir.