hesabi hosting ne tür sizin için en uygun olan

Internet, simdiye kadar, tam anlamiyla dünyanin her yerinden milyonlarca potansiyel müsteriye ulasmak için en verimli ve uygun maliyetli bir yol haline gelmistir. Is tanitimi için kendi web sitesi sahibi olmak için bir hosting sirketi denir gerekir. Hosting firmalari, ücretsiz ana ve ücretli ana 2 temel tipi vardir. Ama hangi tür için en uygundur?

Ücretsiz hosting firmalari her yeni webmaster için mükemmel bir seçenektir. Sahsen ben ücretli bir ev sahibi ile basladi ne yapacagimi anlamadi, çünkü o zaman çikin. Sonra ücretsiz bir host gitti ve benim zaman ve anlamadi bir sey için ödemek zorunda hayal kirikligi olmadan kendi hizda ögrenmek mümkün oldu. Çogu ücretsiz hosting firmalari otomatik olarak web sitenizde reklam koyacagiz, ancak yeterince bakarsaniz, degil mi olanlari bulabilirsiniz. Ayrica, süresi% 100 garantisi yoktur. Deneyim Ben benim ücretsiz bir hesap ile yaptigi gibi benim ücretli bir hosting hesabi ile neredeyse kadar asagi zaman oldugunu söyleyebiliriz. Ücretsiz barindirma hesaplarinda destek hizmetleri var, ama 7/24 sinirli ve degildir.

Ücretli hosting sirketleri deneyim her seviyeden yöneticileri için iyidir. Burada da size hizmet farkli bulacaksiniz; barindirma paylasilan ve barindirma adanmis. Dedicated hosting büyük bir müsteri tabani ve daha büyük bir harcama fonu ile büyük isletmeler için daha fazladir. Barindirma paylasilan bireyler ve küçük sirketler için daha uygun iken. Paylasilan hosting de çok daha az pahali ve bazi durumlarda ayda 1 $ gibi düsük bulunabilir. Ya özel ya da web üzerinde çok daha fazla kontrole sahip olacak barindirma paylasilan ile. Yerinde destek birçok durumda canli sohbet, destek biletleri, e-posta, ve hatta telefon yoluyla genellikle 7/24 kullanilabilir.

Düsük maliyetli, hosting çogu insan için en iyi seçimdir. Ama sadece seyler bakmak nasil bir ele almak ve diger tarafta çalismak için ilk ücretsiz bir hosting sirketi ya da iki denemek için korkmayin. Rahat ve agiz nerede para koymak için yeterli eminiz kadar ücretsiz bir hosting hesabi kurmak almak öneririz.