her zaman tüccar web sitesi barindirmak için özel bir Windows sunucu seçin

Bazi kati nakit yapmak için çevrimiçi bir tüccar web sitesi kurmak ister misiniz? O halde özel bir Windows sunucu üzerinde barindirilan almak sizi ilk adim olmalidir. Disinda bakimi çok kolay olmaktan, Windows ® tabanli sunucular baska isletim sistemleri sunuculara göre ekstra islevleri bir çok teklif.

Ancak, size iyi fiyatlarla bir Windows ® sunucu sunulmaktadir ne zaman cosma gerektigi anlamina gelmez. Kesinlikle sunucu bu iki yazilim araçlari ve yardimci programlari ile donatilmis olup olmadigini kontrol etmelisiniz:

Antivirüs: Günümüzde, Internet tehlike degerlendirme açisindan gerçek bir warzone baska bir sey haline gelmistir. Her gün serbest birakilmasi virüslere karsi güvenlik ilk satiri iyi bir antivirüs yaziliminin güncellestirilmis bir sürümüdür. Barindirma servis saglayici sitenize ev sahipligi yapacak sunucu bir yüklü oldugundan emin olun.

Güvenlik Duvari: Yüksek kaliteli güvenlik duvari korsanlari ve solucanlara karsi mükemmel koruma sunacak. Her zaman bir güvenlik duvari sunucuda yüklü oldugunu dogrulamak için bir noktaya olun. Iyi bir antivirüs yaziliminin güncel sürümü ile takim, bir güvenlik duvari internetten kaynaklanan en tehlikeli tehditleri% 90’dan fazlasini engeller.

Bunun disinda, ayrica saglayici hizmetlerinin bir parçasi olarak asagidaki sunar emin olmak gerekir. Bu web sitesi düzgün barindirilan emin olmak için uzun bir yol kat edecektir.

Talep üzerine ekstra alan

Dogru, baslangiçta, web sunucu üzerinde çok yer kaplar olmayabilir, ama zaman ilerledikçe, içerik kesinlikle hacmi artacaktir. Bu saglayici ekstra alan ve gereklidir sunabilmektedir emin olmak gerekir.

Sunucu PC güçlü islemci ve RAM çok

Sunucu PC gün boyunca web trafigi büyük miktarlar destekleyecek kadar güçlü olmasi gerekir. Tercihen, en az çift çekirdekli islemci ile PC ve fazla RAM 2 GB arayin. En azindan ilk asamada trafik islemesi gerekir. Ayrica, her zaman daha sonra yükseltebilirsiniz.

Teknik destek

Web sitenizin bir sorun var ve çevrimdisi ne zaman asla bilemezsiniz. Bu o kriz durumlari için hizli arada bir teknik destek ekibi olmasi esastir.