güvenilir bir web hosting sirketi yeni baslayanlar için bir ipucu seçmek için nasil

Güvenilir web hosting herkes bir is web sitesi ile para kazanmak için çalisan için hayati önem tasimaktadir.

Bir Internet acemi ve gerçekten Band-Aid bant genisligi bilmiyorum web siteniz için bir dizi seçimi kolay degildir. Ne seçim kriterleri kullaniyorsunuz? Eger karsilastirmak nasil bilecek tek sey hakkinda toplam acemi iseniz, fiyat ama web barindirma için bir arama yaparsaniz yilda $ 10 $ aylik 25 tüm fiyatlar için size gelen reklamlari olacaktir. Eger is çalisan elde ederken tasarruf para bir öncelik oldugu için sizin için ödeyelim ya da en ucuz için gitmeli ne olsun temelinde en pahali için gitmeli?

Ekarte etmek için ilk sey ücretsiz web ev sahipligi yapiyor. Mükemmel bir anti-virüs ve anti-casus ware yazilim da dahil olmak üzere internette bulunabilir için çok büyük bir serbest kaynak vardir. Bir hobi web sitesi var ama, bir is çevrimiçi çalistiriyorsaniz ve ziyaretçiler ve arama motorlari ile güvenilirlik elde etmek istiyorsaniz ücretsiz hosting gayet iyi, ücretsiz web hosting isi yapmayacagim.

Ben ucuz web hosting görünebilir pazarlik olmak zorunda degildir zor yoldan kesfetti. Ben yeni bir web sitesi için barindirma aramaya basladilar, ben zaten benim ilk web sitesi ile gelmisti üst sinif barindirma vardi. Ekstra 5 $ aylik için daha fazla etki eklemek için bir seçenek vardi. Bu yeterince ucuz oldu ama benim yeni bir web sitesi (biliyorsunuz, bir sepet dikkatli eski yumurta) tamamen ayri ev sahipligi için iyi bir fikir olacagini düsündüm.

Etrafa kontrol basladigimda, orada (benim egitimsiz göz) ayni sey gibi görünüyordu ama çilginca degisen fiyatlarla ne tüm sunan web host milyonlarca gibi görünüyordu, bu yüzden ucuz bir hosting paketi yerlesti. Maliyeti ayda 1 £ oldu (o günlerde yaklasik $ 1.70) ve kesinlikle ne için ödeme var!

Ilk basta her sey iyiydi: Ben ödenmis, onlar benim web sitesi ev sahipligi yapti. Sorun, bir seyler yanlis gitmeye baslar kadar çöp hosting satin almis fark yoktur.

Benim web sitesi bulmak mümkün iken tüm iyi olmadigini ilk isareti birkaç ay sonra geldi. Ben bir destek bileti kaldirdi ve bekledi. Dört gün sonra cevap “her sey simdi tamam görünüyor” geldi. Destek mantikli bir kelime etmeden kesinti dört gün beni biraz huzursuz daha fazla hissettirdi.

Seyler bundan sonra bir süre için iyi görünüyordu ama sonra baska bir sorun ortaya çikti: Ben kontrol paneli giris çalistim zaman var tüm lisans ücreti ödenmis olmasaydi bana bir mesajdi. Benim destek bileti için bu kez cevap daha hizli oldu, sadece iki gün sürdü. Ancak ne yazik ki, bu tamamen yararsizdir. Cevap “Bu site çapinda sorun gibi görünüyor” oldu. Ben tüm site berbat ve sadece benim biraz çünkü daha iyi hissetmek gerekiyordu? Birkaç gün sonra, giris yeniden kullanilabilir çünkü onlar lisans ücreti ödeyerek yuvarlak almis olmali.

Bundan sonra, yeni bir ev sahibi geçmek istedim ama daha önce bir web sitesi tasindi ve (aslinda son derece basit) gerçekten zor ve teknik olarak zor olacagini kabul hiç. Nerede oldugunu bu korku sonucunda web siteme kaldi.

Benim etki alani adi yenilenmesi için içeri girdikten krizi geldi. Hosting sirketi bir e-posta yanit olarak, ben gerekli ödeme yapmak için kendi web sitesi ziyaret etti. Onlarin PayPal baglanti ve kredi karti seçenekleri ise yaramadi ve ziyaret ettiginiz sayfalari gösteriliyor çesitli hata iletileri vardi.

Destek ve fatura bölümleri için e-posta cevapsiz gitti. Ödeme düzenlenmesi Benim tek yolu kendi web sitesi üzerinden, bu yüzden çalistim. Ben ziyaret her zaman, daha fazla hata iletisi vardi, hiçbir sey çalisti ve bu site aslinda yavas yavas erime gibi aramaya basladi. Bu sirket sadece yukari yemegi görünüyordu ve kendini imha için kendi web sitesi birakti.

Sorular benim adina tescil ve onlar bunun kontrolünü elinde çünkü benim etki alani adi sahipligini yenilemek tek yolu hosting sirketi araciligiyla oldugunu ortaya çikardi. Bu baglanti kurulamadi gibi, yalnizca iki seçenek vardi. Ilk hosting sirketi ile irtibata çalisin ve onlardan satin alan adini müzakere bir ajan oldukça agir (ve iade) ücreti ödemek oldu. Ikinci seçenek alani kaybetmek oldu.

Seçtiginiz zorunda web hosting, aramak için ilk sey destek kalitesidir. Fiyatlari düsük tutmak için, tasarruf için sirket için en kolay yolu alt standart destek saglamaktir. Sinirsiz bant genisligi teklifi, e-posta hesaplari yüzlerce, spam filtreleri ve diger freebies unutun. Destegi olmayan ise, onlarin diger sartlar görünebilir ne kadar iyi olursa olsun özledim sirket vermek.