freebsd hosting tam size göre neden

Mevcut hosting platformlari ton vardir, isletim sistemleri seçmek ve çalistirmak zordur, çok akillica bir seçim ve karisik zaman FreeBSD dogru seçim olabilir. Biz kesinlikle Free BSD hosting göz degil, ayni zamanda onay sadece gerektirir inaniyorum. Neden olarak bazi nedenler:

Gerçekten süper esnek. Ücretsiz hosting iyi, ama birçok kez isletim sistemi diger sistemlerle uyumlu olmayacak, hencei sahsen hosting ihtiyaçlari için bu özel ücretsiz hosting platformu güveniyorum. Onlar tabii ki Alpha, AMD64, IA-64, PC-98, x86 uyumlu, ve,, UltraSPARC mimarileri vardir. Eger bu daha ne isteyebilir.

Çok taninmis ama uygun fiyatli. Uber ucuz bunun için bir ifade oldugunu:. Sadece bu, OpenBSD barindirma da ücretsizdir. Kaynak kodu FreeBSD hosting ücretsiz olarak hosting satin aliyor zaman kullanilabilir ve tam kaynak kodu durumu ile gelir.

Herkes için uygundur. Evet, anlamina gelir. Bu gün mevcut olan en esnek sistemlerinden biri süphesiz Free BSD ev sahipligi yapiyor. Birçok sunucu tarafinda uygulamalar ve masaüstü Açik BSD ile de çalisma ve bu tüm sistemler için de uygun biri.

Kurulum kolaydir. Daha sonra tüm özellestirme söyleyecektir, ama bu hosting platformu hosting sektöründe mevcut en kolay kurulum birini sunar. Yüklü ve farkli kaynaklardan baslatilabilir gibi, çogumuz için gerçekten uygun?

Sahip oldugu uzantisi harika. Bu özel hosting asagidaki süper arti özellikleri ayarlamak daha da 4.4BSD OS verir: Ilk olarak, BSD / OS, SCO Unix, Linux, ve, tabii ki, NetBSD dahil olmak üzere diger isletim sistemi için modül çalistirmak Ikincisi, aslinda dosya sistemi tampon önbellek birlestirebilirsiniz ve sanal bellek, Üçüncü olarak, isletim sistemi çekirdegi ulasmak için islevselligini itmek böylece filtreler ve baglanti-kapsamli uygulamalar izin ve kabul ederek bir sonraki seviyeye performans itin.

Kullanimi kolay. Biz özellestirme ve montaj söz konusu oldugunda, FreeBSD hosting birinci sirada oldugunu düsünüyor tek grup degil. Insanlar Linux üzerinde FreeBSD tercih ve o bugün web arenada ilk on ana fikir ile bir karsilastirma verir neden birçok yüz nedeni vardir. I daha inandirici olmasi gerekiyor mu? Kanetix Ltd Kingston belki Ean. FreeBSD barindirma diger ticari yazilimi üzerinden ve Linux tercih almak için nedeni oldukça az.

Linux üstün bir yazilimdir, ama kesinlikle FreeBSD birçok baska ticari yazilimlar üzerinde bazi ek güçlü noktalari vardir. Ayrica ediliyor Ikinci olarak, kullanici uzay programlari Linux hazir oldugunu oldugunu, Birincisi, onu korumak ve oynamak gerçekten çok kolay: Moynihan o arti FreeBSD hosting hakkinda tartisma ask katilmak istendi diger açik kaynak uzmanlar ne diyor yazilim profesyonel ve olgun oldugu için, son olarak, FreeBSD saglanan, ve. Ve, sanirim, hiçbir sey yenebilir.