fanatik web hosting

Web isiniz için ne kadar önemli mi?

Web sitenizin performansini üzerine geçim veya is pivotlar itibarini, o zaman süphe varsa web barindirma düzenlemeler isiniz için kritik bir faktör olacaktir.

Eger, müsterilerimizin birçok gibi böyle kurumsal siteler bina yüksek gelir e-ticaret siteleri veya itibar gibi kritik is web siteleri çalistirirsaniz, o zaman sitenizin web hosting isareti kadar oldugundan emin olmak isteyeceksiniz.

Bir sube hatti üzerinde bir ekspres tren çalisiyor gibi düsünün. Bu kaçiyorum ama tam potansiyeline için çalismaz.

Raf alani barindirma burada

Bu amaçla son zamanlarda teklif müsterilerine mükemmel destek için bir üne sahip hosting is kritik web için Raf alani ile takim ettik. Raf alani dünya çapinda is dünyasina kurumsal düzeyde yönetilen hizmetler sunan, Avrupa’nin en hizli büyüyen hosting sirketlerinden biridir. Sekiz veri merkezleri dünya çapinda 14.000 ‘den fazla müsteriye hizmet veren, Raf alani her müsterinin özel ihtiyaç için endüstrinin en iyi teknolojileri entegre ve sirketin ödüllü Fanatik Destek ile bir hizmet olarak teslim eder.

Raf alani tamamen odakli ve Leeds web tasarim yönetmek ve basit bir web sunucularindan karmasik online uygulamalari ve e-posta çözümleri için, müsterilerine çözümler ‘ev sahipligi deneyimlidir. Onlar müsterilerin ev sahipligi uygulamalari için Fanatik Destek saglayarak kendi online altyapi unutun yardimci olur.

Fanatik Destek müsteri hizmetleri onlarin rakipsiz seviyesidir. Raf alani çalisanlari müsteri beklentilerini karsilamak ve asmak için 24/7/365 mevcuttur. Müsteriler kritik konular, sinirsiz teknik telefon destegi, bizim büyük online bilgi bankasi erisim,% 100 garantili ag çalisma süresi ve diger birçok is-kritik destek özellikleri hizli yanitlar alin. Bu gerçek olamayacak kadar iyi gelebilir, ama degil. Bu Rack uzaydan Fanatik Destek yasayin ne olur oldugunu.

Raf alani hosting is kritik dis kaynak olarak, müsterilerimizin sitelerinin barindirma ortami uzmanlar tarafindan bakti ediliyor huzuru olsun, kendi IT ekibi üzerindeki baskiyi hafifletmek iken. Güncelleme, uygulama, sorun giderme, yama, izleme, yedekleme ve depolama, yükseltme ve her gün destek, yönetmek – tüm sorumluluk olur. Kendi Fanatik Destek ile çift bu ve web sitenizin barindirma dogru müsterileri için seyler almak için essiz bir tutku var uzmanlar tarafindan halledilir olacagini biliyorum.

Raf alani hakkinda daha fazla bilgi kendi web sitesinde bulunabilir.

Fanatik web hosting yükseltin

Eger düsünüyorsaniz sitenize, bizim Raf alani barindirma hesaplari birinin yararlanacak Raf alani barindirma isiniz için uygun olup olmadigini öncelikle yargiç için asagidaki karsilastirma gözden geçirin ve sonra sadece talimat bize bir mail birakarak veya 01924 bizi arayarak ilgileniyorsaniz kaydinizi yaptirin 400 530 ve faydalari size konusacagim.