en iyi web hosting sirketi bulma temelleri

En iyi web hosting sirketi bulmak yapmak için karmasik bir sey olabilir, sizce de öyle olabilir. Ancak, sürece nereye bakmaniz gereken seyler bilgili baslatmak ve oldugunu bildigimiz gibi, her sey sorunsuz çalistirabilirsiniz. Ama bakiyordu oldugunuz hosting sirketi dünya çapinda mevcut olan en iyi web hosting sirketi olup olmadigini nasil bilecek?
Ilk olarak web sitesi olusturma basladi, bunu tasarim söz konusu oldugunda çok özel ve kullanmak üzere oldugunuz belki de yazilim. Su anda zaten tüm sayfalari yapmis, bir sonraki görev isinizi büyük ölçüde ihtiyaç duydugu özellikleri ile gelebilir güvenilir bir host bulmaktir. Bir sonraki sorumluluk internet üzerinden olasi en iyi web hosting firmalari bulmak, ve seçilen firmalar arasinda sopa istedim hangi seçmektir.
Aklinizda koymak zorunda oldugu pek çok sey var. Ama ileri adimlarla gitmeden önce, öncelikle temel adimlari bilmek gerekir. En iyi web barindirma hizmeti seçerken dikkat zorunda oldugu en önemli seylerden asagida listelenmistir.

1. disk alani

Bu ana için kullanilabilir disk alani belirlenmesi size en iyi web hosting sirketi olarak kabul olup olmadigini ayirt yardimci olmak için dikkate almak gerekir ki ilk adimdir. Web siteniz saklanan gereken farkli dosyalari vardir. Bu ile, kullanilabilir bir genis disk alani oldugundan emin olmalidir. Daha büyük bosluk, daha iyidir. Bu sekilde, bu büyük bir depolama alani gerektiren farkli dosya ekleme sansi daha verecektir.

2. bant genisligi

Bu en iyi web hosting ararken almak için bir sonraki adimdir. Web sayfaniza hizli yükleyecektir emin denetlemek zorunda bir sonraki en iyi seydir. Onlarin sayfanizda görüntüleyebilirsiniz önce sonsuza kadar sürebilir bazi ana karsilasabilirsiniz. Tabii ki, size ziyaretçilerin web sitenize bir kirik link veya bir sey oldugunu düsünmek istemiyorum, çok fazla zaman almaz bir web sayfasi olmasini istedik.

3. sunucu uptime

Ayrica, ayni zamanda web sitesi görüntülenir o günün belirli bir zaman belirlemek zorunda. En iyi web hosting sirketi sunucu uptime yirmi dört saat saglar. Anlamina gelir web sayfasi her gün yirmi dört saat, görüntülenir.

4. destek

Ve son olarak, ama en az almak üzere oldugunuz destektir. En iyi web hosting firmalari sey sunucu veya ev sahibi ile yanlis giderse durumda kolayca sadece iletisim saglamak.
En iyi web hosting plani ve sirket seçerken aklinizda bu önemli kurallar koymak sürece, sizin için oldukça kolaydir. Her zaman tüm sunucu ana ayni oldugunu, unutmayin. Bunlar zaman zaman degisebilir, ve büyük bir zaman arastirmalar için gerekli olmalidir.