en iyi web hosting seçimi için ipuçlari

Için güvenilir web hosting her yeni webmaster seçim gerçek bir zorluk haline gelmistir. Birçok nedeni disinda bir büyük nedeni web hosting paketleri ayni olma oldugunu. Sirketlerin çogu hizmet sektöründe iyi oldugunu iddia ama bir acemi performans farkliliklari gerçegi bilmek gelecek nasil. Birçok web hosting degerlendirmeleri siteleri web host karsilastirma kontrol etmek için kullanilabilir, ancak yine de acemiler temel bilgiye sahip olmadan daha iyi karar yapamazsiniz ragmen.

Ayri teknik sartlari yeni yöneticileri bant genisligi, veri tabani ve FTP gibi web hosting temel kavramlari bilmeniz gerekir. Bu daha iyi farkli forumlari ziyaret ve yardim için üst düzey üyeleri sorarak anlasilabilir. Çogu kez, yeni gelenler yardimci ve hatta hosting seçiminde kullanisli olabilir. Bu ilk bilgi sonra web sitenizin gereksinimleri temelinde web hosting seçebilirsiniz. Lütfen talepleri web hosting bulmak için birkaç ipuçlari.

Aramak için ilk sey disk alani ve bant genisligi. Karar daha kolay olacak böylece kafanizda gereksinimleri belirli bir fikir olacaktir. Bu gün web hosting sirketlerin çogu sinirsiz disk alani ve gerçekte dogru degildir bant genisligi sunuyoruz. Eger büyük bir trafik günlük olarak geliyor olacak bir is web sitesi baslatmak için gidiyoruz o zaman ödemeler önce seçtiginiz ev sahibi ile kontrol etmelisiniz.

Sonraki sey uptime garantisidir. Web sitenize asagi görmek gibi asla ve durumda isinizi saat içinde bu aci, daha iyi is tasimalari gerekir ne kadar zarar biliyorsunuz. Tüm üst web hosting saglayicilari% 99,9 kesintisiz çalisma garantisi saglamak ancak gerçekligi saglamak zorunda. Bunun için o sirketin müsterilerinin farkli degerlendirmeleri okuyabilirsiniz veya daha iyi çalisma süresini kontrol web sitelerinde çalisma süresini kontrol edin.

Müsteri destegi de önemli bir faktördür. Web hosting firmalarinin çogu saat müsteri destek yuvarlak saglar. Eger herhangi bir sorun zaman zarar edebilirsiniz ve destek zamaninda alamadim, bu is için bir çok mal olabilir sirf bu temel faktör olmaya devam etmektedir. Eger canli sohbet veya telefon yoluyla seçtiginiz web barindirma gereksinimleri hakkinda farkli sorular sormak emin olun. Bu sirketin yaklasimi söyleyecektir.

Bunun disinda, fiyat, veritabanlari sinirlama ve komut kurulumu gibi birçok diger faktörler de önemli. Burada akla gelen bir sey memnuniyeti bu yüzden daha iyi bir karar vermeden önce iki kere düsünmek etmektir. Her biri kendi paketleri ve teklifler var ama ben burada bir sey belirtmek zorundadir. En iyi web hosting fiyat asla taviz hayal kirikligina ya da is asla.

Son olarak, web hosting sirketleri uzun bir liste var. Ben bu basit adimlari web sitenizin ihtiyaçlarina göre en iyi web hosting sirketi bulmak yardimci olacagini umuyoruz.