en iyi web barindirma hizmeti bulmak için nasil

Kaliteli bir web barindirma seçmek için en iyi yolu, toplama süreci her seferinde bir adim atmak için:

ihtiyaçlarinizi degerlendirmek

Ihtiyaçlariniz için en uygun barindirma hizmeti seçiminde ele için ilk madde aslinda bu ihtiyaçlari ne belirlemektir. Web sitesinin ne dogasi ana isteyen? Küçük kisisel ana büyük sirket web sitelerinden çok zit hosting kriterleri olacaktir. Sizin için en uygun barindirma hizmeti seçmek için, simdi ev sahibi, ve ideal yakin gelecekte ev sahipligi planliyoruz dikkate sey içine almak plani tam olarak ne oldugunu belirlemek önemlidir.

oran

Farkli hosting sirketleri oranlari büyük bir çesitlilik sunmaktadir. Özel sunucular sunan sirketler sinirli bant genisligi ile ucuz hosting sunuyoruz digerlerine göre önemli ölçüde daha yüksek olacaktir. Yurt disindan yarisma birçok temptingly düsük fiyatli, ama kabul etmek pek çok faktör söz konusudur. Fiyata durdurmak ve profesyonel bir kapasite web sitenizde kullanmayi planliyorsaniz, bu ücretsiz web hosting ötesine tasimak için önemlidir etmeyin. Ücretsiz ana küçük aile ya da eglence siteleri için büyük, ama internet pazarlamacilari ihtiyaçlarina uygun degildir – hatta sadece baslayan bu. Eger gibi diger kriterlere göre bir liste daralmis kadar kuru bir üst belirleyici faktör olmamalidir:

güvenilirlik ve hiz

En çok arzu edilen barindirma hizmetleri% 99 üzerinde uptime sunacak. Bu her zaman kadar tüm sunucular tutmak için sirketi motive etmek için bir garanti olmalidir. Tabii ki, ziyaretçiler de hizli bir sekilde siteye erisim mümkün olmali.

veri aktarimi ve disk alani

Bant genisligi taleplerini sitenizle büyür. Web hosting firmalari bant genisligi için ödeme, bu bant genisligi kullanilarak buna göre fatura edilecektir böylece. Bu veri aktarimi pesin gerekli miktar için ödeme ziyade ayrilan miktar üzerinden önemli ölçüde gitmis için posta sürpriz bir fatura almak için çok daha iyidir. Ayni sekilde, uzakta belirtilen disk alani uygun bir miktar oldugundan emin olun. Çogu web sitesi az 3GB gerektirir.

teknik destek

Bu web sitesi sorun yasiyorsaniz basliyorsa hosting is ulasmak edebilmek için çok önemlidir. Biri için umut olabilir en uygun barindirma destegi yirmi dört saat, haftada yedi gün vardir. Çogu sirket bu anlamak, bu nedenle inanmayarak ile belirtilen saat sürebilir. Her zaman gerçekten 7/24 yardim etmek birisi yandan olup olmadigini görmek için rasgele zamanlarda e-posta ile sirket kontrol nokta.

komut ve özellikleri

Kontrast web siteleri farkli ihtiyaçlari vardir, ve sizin için en iyi barindirma hizmeti en iyi bu gereksinimleri karsilamak vardi. E-posta adresleri iyi de komut çesitli kapasite gibi standart olmak vardi. Alisveris sepetleri ve güvenli sunucular gibi diger özellikler mevcut veya standart olup olmadigini görmek için emin olun.

kontrol paneli

Ne kadar kontrol firmanin teklif yöneticileri hosting nedir? Bu müsteri hizmetleri araciligiyla bir sifre degistirmek için veya e-posta adreslerini degistirmek için her zaman çalismak sakincalidir. Hosting firmalari hosting ile bir kontrol paneli çesit teklif emin olun.