en iyi web alani barindirma hizmeti için bir kisayol

Vahsi Kireç barindirma hizmeti en kaliteli için dünyanin nedeniyle en hizli büyüyen web alani barindirma hizmeti saglayicisi ve mükemmel müsteri destegi bölümdür. Vahsi Kireç sitesi barindirma hizmeti saglayicilari dünya çapinda web hosting tüm tüm degerlendirmeleri geçtikten sonra 2010 yilinda son zamanlarda kurulmustur. Kullanici yorumu ve web barindirma hizmetleri önde gelen uzman endiseleri Vahsi Kireç barindirma hizmeti ile dünya çapinda tüm müsteriler için hosting en iyi web alani saglamak için dikkate almis.

Vahsi Kireç barindirma hizmeti Sinirsiz Disk Alani, Sinirsiz Bandwidth, Sinirsiz Email Hesabi, Sinirsiz FTP Hesaplari ve hosting paketleri tüm web için Sinirsiz Domains sunuyor. Izleyiciler Vahsi Kireç barindirma hizmeti seçmek için bir neden olmasi gerektigini daha sonra bu teklifler hatta bazi diger web barindirma hizmetleri tarafindan saglanmaktadir oldugunu düsünüyorum, ve olabilir. Vahsi Kireç barindirma hizmeti mevcut web barindirma hizmetleri eksik dört olaganüstü tesisleri ile müsterilerine garanti sunuyor.

uptime garantisi:

Vahsi Kireç müsterilerine% 99,9 kesintisiz çalisma garantisi sunuyor. Kendilerine söz çalisma süresi saglayan basarisiz olursa, bir aylik hosting ücreti ile müsteri hesap kredi olacak.
Sunucu yedekleme:

Vahsi Kireç kendi yerde sunucu yedekleme tesisi bulunmaktadir (Houston, Texas) ve yedekleme günlük olarak yapilir. Onlar sürekli veri transferi saglamak için kesintisiz güç kaynagi tarafindan desteklenmektedir.

• hp proliant dl 785 g5 sunuculari

• saglam bir yedekleme sistemleri

Her zaman para iade garantisi:

Vahsi Kireç barindirma müsteri memnuniyeti, sektördeki en iyi garanti uzmanlasmistir. Müsteriler barindirma hizmeti memnun degilse herhangi bir soru sorulmadan para iade garantisi politikasi her zaman için tercih edebilirsiniz.

7/24 Telefon ve E-mail:

Sirketin ücretsiz teknik destek gündüz saglar. Müsteriler dogrudan 20 $ degerinde ücretsiz Bidvertiser tiklama ile birlikte ücretsiz pazarlama kredisi yani Google, Yahoo ve 100 $ degerinde Miva reklam kredileri sunan tüm sorulara cevap ve web hosting.They büyük site alani saglayicilari ile ilgili sorunlari çözmek için Ingilizce bilen uzman yasamak ulasabilirsiniz.

Seçimi Vahsi Kireç site alani barindirma güvenilir ve kaliteli hosting çözümleri için arayanlar için tam memnuniyetini garanti eder.