ekonomik web tasarimi ve hosting hizmetleri

Hostgator, Bluehost ve Dreamhost kesinlikle günümüz pazarinda daha popüler hizmetlerden bazilari .. En ucuz hosting bulmak gerçekten zor degildir ve bunu yaparken çok fazla zaman harcamak gerekir. Beni yanlis anlamayin, güvenilirlik önemlidir, ama birçok kisi mükemmel ev sahibi arayan çok fazla zaman kaybetmeyin. Seçiminizi bunlari isleyebilir ve Tamam olacak emin olun jsut.

1. Bu mahallede havali görünümlü web sitesine sahip olmak zorunda degilsiniz, ama kesinlikle kullanimi kolay olmasi gerek – Bir Web Sitesi online emlak isletmeler oldugunu. Siteye trafik edebiliyoruz sonra, ziyaretçilerin kolayca gezinmek mümkün olmak istiyorum.

2. Onlari kalmak ister misiniz? Basit tutun. – Cidden, basit tutmak. Bu insanlar aradiklarini bulmaya çalisirken birkaç saniye daha fazla harcama olamaz. Bu is öldürecek ve zaman birisi miktari sitenizde harciyor.

3. Çok fazla görüntü iyi bir sey olmayabilir – Sen var ya da satmaya çalisan ürün, Yüklediginiz tüm güzel resimler bakmak degil bilgileri kontrol etmek için onlari sitenizde istiyorum. En önemli onu geri kesmek, fotograf olmali ve ödül gözlerini tutmak mümkün olacak.

4. Üzerinde 500 kelime vardir bir web sayfasina gelen hayal, ancak yalnizca 3 paragraf kadar bozuldu – Her paragraf kisa ve tatli olmasi gerekir. Siz de benim gibi, ben orada yokum. Okumak çok zor. Kisa paragraf okumak daha kolay ve en az birakarak daha iyi içerik, göz atabilir için ziyaretçi için izin verir.

5. Site çapraz tarayici uyumlu olmasi gerekir – Explorer ve Firefox en büyük tarayicilar ikisidir, ama daha var. W3.org kontrol ve sitenizde her tarayicida ayni çalisacaktir emin olun. Muhtemelen olacak, ama kontrol etmek zarar vermez.

6. Kesinlikle gerekli olmadigi sürece sitenizde betik dilleri kullanmaktan kaçinin – Kullanim betik dilleri veri islemek veya islemek için, web sitenizde görsel efektler yaratmak için degil. Agir komut sitenizin yükleme süresi yavaslatabilir ve hatta bazi tarayicilar kilitlenebilir. Ayrica, komut tüm tarayicilarda desteklenmez, bu nedenle bazi ziyaretçiler bu nedeniyle önemli bilgileri kaçirabilir.

Bazi temel web tasarim ilkelerine asmak ve profesyonel bir web sitesi olusturma yolda iyi olacak.