ekonomik etki alani barindirma

Kisisel veya is web sitesi ihtiyaçlari için hosting uygun etki alani araniyor kafa karistirici olabilir. Orada seçim için pek çok planlari ve planlari çok firmalardan sunulmaktadir. Genellikle kalite hosting için daha fazla ödemek zorunda düsünülmektedir iken, bu her zaman böyle degildir. Web siteniz için gereken özellikleri tam olarak hangi bilerek, ucuz saglayicilari kullanarak çok daha az para için ihtiyaçlarini karsilamak bulacaksiniz.

Birçok sirket daha uygun bir etki alani barindirma hizmeti sunan, daha az ayni veya benzer paketler sunacak. Eger daha fazla ödeme zaman muhtemelen sadece sirketin adini ödüyoruz. Gibi sirketler GoDaddy.com ayda yalnizca 3,95 $ için disk alani 5GB ile barindirma sitesi sunarken, bu SBC Yahoo! gibi diger sirketler ayni plan özellikleri için aylik 11,95 $ sarj. Her iki ekonomik kalir, SBC Yahoo! kurulu bir sirket ve hizmet için daha fazla ücret mümkün olsa. Hizmet daha az güvenilir olmasina ragmen GoDaddy.com nispeten yeni bir start-up girisim vardir.

Küçük, kisisel web sitesi için, daha ucuz daha az özellik ihtiyaç olacak gibi, gitmek için bir yoldur. Ancak, büyük ölçekli isletme site için, fazladan birkaç dolar harcama size uzun vadede gerekir seçenekler saglayacaktir. Sadece uygun bir etki alani barindirma hizmeti ararken, planlari karsilastirmak son derece önemli oldugunu unutmayin. Her plani size ihtiyaciniz olan hizmetleri için ödeme ve sadece kullanmaz özellikler için ödememek sundugu tam olarak ne bilerek.