Eger web hosting ne gerek biliyor musunuz

Sadece bir dakika düsünmek, önceden ay boyunca bu gün için hazirlanmis. Sen, sen, bazi ortak girisimler promosyonlar araya koydun Eger ürününüzü tanitmak için bagli bir dizi kurmak, ürünü kesinlesmis ve sonra da site ve çalisan ve müsteri hayal asla olurdu gibi geliyor var.

Insanlar bülten ve daha da önemlisi, onlar ürün satin alma için kayit konum, ücretsiz indirme almak için e-posta listesi için tercih edilir. Sonra olur aniden, site asagi oldugunu söyleyerek potansiyel müsterilere e-postalar bir sürü almak baslar.

Ne yaparsiniz böylece sitesi çöktü?

Ben bunu biliyorum. Önce birkaç açik bir ifade haykirmak sonra da hosting sirketi arayin.

Bu sizin için oldu? Umarim degildir ama bu ve yapmaniz gereken en önemli sey güvenilir bir hosting sirketi bulmaktir önlemek için deneyebilirsiniz bazi yollari vardir.

Tüm sirketler esit olusturulur ve arastirma yapmak durumunda oldugunu göreceksiniz. Sirketler birçok farkli seçenek sunan ve farkli fiyat var ama her seyden önce, onlar güvenilir oldugundan emin olmak gerekir. $ 4.99/month için hosting ve site sürekli çöküyor satin almak için çünkü yapmaz. Bu belirsizlik içinde is olan deger degil.

Burada karar verirken bu sirket sizin için dogru olup olmadigini yapilmasi gereken birkaç adim vardir.

1. Durum tespiti yapmak. Hizmet kullanmis insanlar bulun. Birçok forumlari var ve bu forumlarda bir sey gönderirseniz ben size aradiginiz cevap alirsiniz eminim. Ayrica, sirket iyice kontrol edin. Onlar iyi bir sicili var emin olun. Ve sirket yeniyse sahibi, kuruculari, baskani ve sirket baslangiç ??sorumlu herkesten oyuna yeni bir sey degil emin olun. Bu web sitesi barindirma hizmeti konusunda bazi yeni baslayanlar güvenemez.

2. Müsteri hizmetleri çalisan “canli” insanlar oldugundan emin olun. Eger acil bir sorunu var ve birisiyle konusmak gerektiginde, bir destek bileti göndermek ve bir yanit için ertesi gün ya da iki beklemek mümkün olmayabilir. Bazen birisiyle konusmak ya da en azindan hemen onlarla canli sohbet olmasi gerekir.

Benim bloglar biri ile ilgili bir sorun vardi ve canli sohbet yoluyla müsteri hizmetleri temas, onlar hemen sorunu düzeltildi. Bu konuda iyi bir sey hosting sirketi hatali degildi. Ben soruna neden benim cpanel bir sey yaptim ve sitemde 1 dakika içinde geri oldu.

3. Onlar bayi hosting teklif emin olun. Bu, siteleri barindirabilir ama ayni zamanda ek gelir akisi için baska insanlarin sitelerini barindirmak degil sadece anlamina gelir. Bazi ek gelir yapmak için ek olarak bu yapmak için yarari kendi sunucusu çalistirmak ve bastan kendi web barindirma hizmetleri baslamak zorunda kalmamasidir. Eger müsteri memnun tutmak için gereken kaynak ve destek saglayan güvenilir bir sirket bagli alabilirsiniz.

Bu bir hosting sirketi bakmak için sadece birkaç Nuggets ama ben durum tespiti yapmak için size vurgulamak istiyorum ve bulabileceginiz en ucuz sey içine çekilir olmayin.

basariniz için,

Rodney