Eger linux hosting tercih neden 3 nedeni

Linux hosting tercih etmelisiniz ilk 3 nedenleri nelerdir?

1. Linux açik kaynak.

tavuk yazilim açik kaynak, bu sürekli yeniden ve resmi güncelleme serbest birakmak için bir sirket için beklemek gerek kalmadan gelismis olmasi anlamina gelir. Bu güncellestirmeleri nezaret, örnegin, Microsoft gibi bir sirket olmasi güzel olsa da, her zaman gerçek dünyada kalite demek degildir. Aslinda, birçok durumda, tam tersi durum geçerlidir.

Gerçek dünya ortaminda elleri kullanmadan olanlar tarafindan daha hizli gelismis oldugu için Linux hosting, Windows karsi popülaritesi artmaktadir. Onlar Kaliforniya’da bazi laboratuarda degildir. Bunlar gerçek yöneticileri ve BT aksi veritabani islevsellik ve maksimum kalite ve aksaklik ücretsiz böylece programlari gelisiyordu her gün bu alanda çalisan personel.

Bu, ayni zamanda gelecekte ilerledikçe, belirsiz olarak gelistirmek için mevcut Linux araçlari için yetenegi oldugu anlamina gelir. Bu sadece yazilim ve isletim sistemleri olusturmak için taniniyor ve daha sonra bunlarin destek on yil ya da kimi zaman serbest birakildiktan sonra birkaç yil hendek açilmasi Microsoft için durum böyle degil. Linux sunucularin kullanicilarin internet ve teknoloji degisimi ihtiyaci olarak emin olabilirsiniz, Linux olan hosting araçlari ve veritabanlari bu gelismeler ayak artiracak dayanir.

2. Linux hosting daha popüler.

Bu açiklama gereksiz mi? Sunucu türü saf popülerlik son kullaniciya gerçek bir varlik olabilir mi? Kesinlikle evet olabilir. Linux hosting daha sik kullanilir olmasi destegi daha yaygin oldugu anlamina gelir. Sana bir soru ortaya çikarsa, gerçekten çalisan sorununuzu bir cevap bulacaksiniz olasiligi, çok daha büyük olasilikla Windows sunuculari ile olacagini daha oldugunu.

Ayrica, yolda bir yumru Linux sunuculari ile olustugu zaman, daha hizli ve verimli yöneticileri dik bir yüksek sayi dayanarak edilmis olmasi nedeniyle karar verilmistir. Dolayisiyla, etkinlik artisi için talep fazlaydi.

Tabii ki, bu bir dairesel sorun degildir. Insanlar daha iyi oldugunu ve duygulari iyi daha iyidir nihai nedeni dogru yöneltir demek çünkü popüler degil.

3. Güvenilirlik ve istikrar Linux barindirma ile sadece üstündür.

Gelistiricilerin oldukça yüksek sayida olmasi nedeniyle, Linux çok daha gelismis bir sekilde kodlanmistir. Bu sekilde bir bolluk isik yili önde Windows’un oldugunu söylemek bir streç olmaz. Bu gelisme Linux serbest altinda, Genel Kamu Lisansi (GPL) kaynaklanmaktadir. Bu kaynak kodu erisilebilir ve manipüle, böylece anlar tam anlamiyla herkes tarafindan, onu gelistirmeye olanak saglar.

Linux daha fazla hata ve güvenlik sorunlari oldugunu Sanildiginin ciddi dayanaktan yoksun oldugu. Tam tersine, aslinda, bu hiçbir somut kanit Orada sadece. Linux isletim sistemi aslinda mevcut en istikrarli ve tutarli isletim sistemlerinden birini olmak için bir üne sahiptir.