Eger gerçekten web siteniz için hangi hosting seçenekleri gerekiyor

Her Web Hosting Provider seçenekler çok sayida sunar ve bir web sitesi Hosting oyuna yeni iseniz, bu seçim için hangi seçenekleri bilmek zor bir görev olabilir. Sik sik aslinda kendi web sitesi ile ne yaptiginizi için çok fazla ödüyoruz genelinde insanlar geldi. Eger bir veritabani kullanmiyorsaniz, neden bunun için ödeme?

, Her seçenek için ne bilmek gerçekten gerçekten ödemek zorunda ne daha fazla ödeme sizi kaydedebilirsiniz.

HTML: Web siteleri HTML adli bir dilde yazilmis, ve bu her Web Host size sundugu temel islevidir vardir – HTML olmadan, hiçbir web sitesi var.

HTML kodu görüntüleri yüklemek için nerede web sitesi, nasil olmasi gerektigine web sunucusu ve diger sayfalara baglantilari söyler. HTML gerçekten zor degil, ve pick-up oldukça kolaydir. HTML hakkinda daha fazla bilgi için HTML bazi büyük dersler sahip oldugu http://www.w3schools.com/html/default.asp gidebilirsiniz. Ayrica sayfalari olusturmak için Ön Sayfa ve Dreamweaver gibi araçlar kullanabilirsiniz, ancak HTML konusunda temel bilgilere sahip sadece yardimci olabilir.

DISK SPACE: Eger sayfalari çok büyük bir web sitesi için gidiyoruz eger disk alani büyüklügü önemlidir. Sayfalariniz depolanir yerdir, ve onlar için yere ihtiyaciniz. Ben her zaman küçük baslar, ve sonra benim gereksinimleri büyüdükçe yükseltmek ister.

Bant genisligi: hiç biri web sitesini ziyaret ettiginde, bilgi kendi web tarayicisi web sitenizden aktariliyor. Bu transfer ve bu trafik Bant Genisligi olarak ölçülür trafik olusturur. Disk alanina oldugu gibi genellikle bu gerektigi gibi yükseltebilirsiniz. Ben bu genellikle web siteniz kalir ve biraz ekstra maliyeti bile çalisan saglar gibi ayrilan tutar üzerinden gitmek ne zaman ekstra masraflar bir host ile gitmek daha iyi bulduk.

PHP / ASP / CGI: – Her sey insanlar tam üye alanlar yaratmak için web sitesinde yorum yapmak için izin sizi HTML kendi üzerinde yapamadigi küçük ekstralar yapar kendi sitenize entegre çesitli komut yazma izni verir. Eger insanlar web ile etkilesim saglayan bir web sitesi istiyorsaniz, o zaman büyük olasilikla komut dosyasi çesit gerekir. Ücretsiz scriptler bir sürü PHP en popüler olmak, orada vardir. Bu bir host için gitmeden önce, ilk olarak web sitesi çalistiran olacak ne komut bilmek önemlidir – tüm webhosts orada komut dosyasi çözüm her türlü teklifi olarak.

VERITABANLARI: Eger ziyaretçiler için yapmak, ya da Joomla gibi bir içerik yönetim sistemi çalistirmak için veri hugh miktarda saklamak istiyorsaniz, o zaman bunun için bir veritabani gerekir. Birçok web hosting sirketleri birlikte paketlenmis iki seçenek verecek, Ama – Ayrica Veritabani içinde ve disinda verileri almak için bir yol gerekir, çok iyi olarak PHP gerekir.

KONTROL PANELI: çesitli kontrol panelleri vardir web saglayicilari kullanimi barindirma, ve hepsi ayni islevi yerine – web sitenize kontrol etmek için izin. Onlar hemen hemen hepsi ayni seyi yapmak gibi, herhangi bir kontrol paneli için gerçek bir tercih edilmesini var.

DOMAIN: En Webhost saglayicilari bir ekstra ücret ödemeden sizin için bir etki alani kayit olacak. Eger ucuz için satin alamazsiniz görmek için, etki kayit kontrol ediniz. Go-Daddy.com gibi bir sey bir etki alani kayit oldukça ucuz ve yapmak oldukça kolaydir. Yani, bazen bir maliyet tasarrufu var – hosting sirketi ile gitmek bazen daha iyi yapar ne Go-Daddy gibi bir hizmet ile tüm etki alani yönetmek için size kalmis sizin için etki tüm yönü, yönetmek olacaktir Web Host ile gitmek seçenegi.

Gerek bu seçenekleri bir çok web sitenize ekleyebilirsiniz. Bu orada en pahali paket için gitmek için en iyi zaman degil. Neye ihtiyaciniz ögrenin ve daha sonra sadece ihtiyaciniz olan seçenekleri satin. Bu günün sonunda kendinizi biraz gerçek para kaydedebilirsiniz.