e-ticaret web hosting

Tamam, e-ticaret web hosting bulmak için bir web sitesi ve arzu var? En basarili olmak için olmasi gereken ne bakalim. Bu kadar e-ticaret web orada barindirma siteleri olarak adlandirilan onbinlerce, ama burada alt satirinda gereksinimleri ve gerekli özellikleri sunlardir:

alisveris sepetleri

Eger indirebilirsiniz Ücretsiz alisveris sepetleri kapali bir çesitlilik vardir ile gitmek hosting ne olursa olsun web emin olun. Bu osCommerce ve Agora Alisveris Sepeti gibi türleri de dahil olmak üzere tiklama tiklama alisveris sepeti teçhizatlari çesitli hazir geldigi için biz, Fantastico kullanan bir web barindirma bulma öneririz.

ssl

SSL güvenli bir sekilde online kredi karti ödemeleri almak için e-ticaret web sitesi barindirma kabiliyeti verecektir. Onlar güven sitenizde online alisveris yaparken sahip olmak istiyorsaniz bu sizin için önemli, ama ayni zamanda potansiyel müsteriler için degil sadece. Iyi bir web barindirma kesinlikle SSL saglayacaktir

Disk alani ve bant genisligi

Sen mümkün oldugunca yukarida aramak istediginiz gidiyoruz. Ben traffice bir ton (potansiyel alicilar ile) almak baslayan bir site var ve talihsiz deneyimi vardi, ama benim sitesi I disk alani ve bant genisligi benim kotasini asmasi nedeniyle asagi devam etti. Bu nedenle, sinirsiz bant genisligi sunan bir Ecommer web barindirma sitesi için bakmak ve kendinizi bazi agri tasarruf edersiniz.

Son olarak, e-ticaret web hosting için çevresinde alisveris zaman bakmak için diger hususlar vardir:

güvenilirlik:

Eger sitesi barindirma konum yer güvenilir olmasi gerekir. Yani, kendi sunuculari kendi sunuculari için en az% 99.5 uptime garanti edebilmek gerekir. Onlarin istedikleri zaman müsterilerinizin her zaman sitenizde bulabilirsiniz bilmek gerekir. Sitenizde tiklayin çalisiyor müsteriler için korkunç bir sey, ama mümkün olmayan.

fiyat

Para kaybetmek degil yapmak için bir online isletme bulunmaktadir. Çok uygun fiyatli web hosting firmalari orada vardir ayda en az yedi dolar için barindirma teklif e-ticaret. Paylasilan web hosting Bu tür kolayca küçük ve orta ölçekli online sirketlerin isleyebilir.

ftp

Eger online bir küçük isletme varsa, dosyalari veya ortaklik baglantilarindan yüklemek gerekir zamanlar vardir. FTP erisimi olan tüm bu mümkün ve yapmak kolay yapacaktir.

destek

Ben bir teknoloji geek degil, özellikle bu, ne kadar önemli oldugunu anlatamam. Eger karar ne olursa olsun e-ticaret web hosting sirketi, ister istemez kendi basiniza çözemiyorsaniz bir sorun haline çalisir. Iyi teknik destek ile, hiç ihtiyaciniz varsa yedekleme yardim ton var.

Genel olarak, gibi e-ticaret web hosting arastirma Bunlarin hepsi hakkinda yukaridaki alanlar için çevresinde alisveris ve ihtiyaçlariniza uygun birini seçin. Yani hosting veya temel özellikleri fiyat yeni e-ticaret ev sahibi ile kaydolmadan önce arastirmak tek sey olsun yok, unutmayin.