e-ticaret web hosting alisveris sepeti seçenekleri

Adiyla aldanmayin. Bugün alisveris sepetleri müsterileri seçmek ve ürünleri satin almak çok daha fazlasini yapmak için izin verir. Bir web barindirma ile kayit oldugunuzda, daha büyük olasilikla seçim için farkli alisveris sepeti uygulamalari bir dizi olacak. Karsilasabileceginiz programlardan bazilari Agora, osCommerce, CubeCart ve ZenCart vardir. Dogru bir program olan karar vermenize yardimci olacak, ben her alisveris sepeti gidip sunduklari gerekenleri ayrintili olacak.

pazar yeri

Agora sablonlari, HTML, Perl, JavaScript ve CSS için tasarim entegrasyonu sunan popüler alisveris sepeti oldugunu. Ayrica, benzersiz bir ürün sayfalari olusturmak bireysel ürünler için sinirsiz seçenekler eklemek, sinirsiz kategori ve alt kategorileri ekleyin, liste en çok satan ürün ve indirim kodlari görüntülemek için yetenegi ile birlikte ürün ve envanter yönetmek için izin temel özellikleri içerir. Kolayca özel siparis bildirimi mesajlari, HTML siparis formlari olusturmak ve birden fazla ödeme ag geçitleri kullanabilecegi gibi Agora siparis süreci ve yönetim görevlerini basitlestirir. Tarih veya durum ve çok sayida nakliye seçenekleri için destek siparisleri görüntüleme olanagi verilmesi, Agora birçok isletme sahipleri için tercih edilen alisveris sepeti oldugunu.

osCommerce

Su anda 12.000 ‘den fazla online magazalar ve 150.000’ den fazla web sitesi sahiplerinin hizmet veren, osCommerce önde gelen alisveris sepeti programi ve e-ticaret için ideal bir seçimdir. Ne en yöneticileri bu yazilim hakkinda ne gibi Windows, Linux ya da Apple’in Mac OS X osCommerce kolayca web sitenize entegre edilebilir, yani bir sablon tabanli sistemi yapilmaz herhangi bir platformda kusursuz çalisir olmasidir. Bu yapi ayni zamanda kolaylikla güncellestirilmesi için yazilim saglar. Agora benzer, osCommerce sinirsiz ürün, fatura, kategori ve alt kategorileri için destek saglar. Ayrica, eklemek, kaldirmak veya alisveris sepeti özelliklerden herhangi birini degistirmek için kolaylastirir. osCommerce Eger, haber bültenleri olusturmak fatura veya ambalaj listeleri göndermek ve hatta sag arayüzünden veri yedekleme saglar. Bu program çok güvenli ve Authorize.Net ve PayPal dahil olmak üzere birden fazla ödeme ag geçitleri destekler.

CubeCart

CubeCart e-ticaret için mükemmel bir çözüm yapar profesyonel bir alisveris sepeti programidir. Program bunu CubeCart birçok yöneticileri nedeniyle temiz bir arayüz, kullanim kolayligi ve minimum bakim gereksinimlerinin bir favori içeri kodlanmistir PHP tamamen bagimsiz HTML içerigi olusturmak için izin, tamamen sablon tabanli. Bu yazilim sinirsiz ürün, birden fazla ülke ve dil, çesitli nakliye seçenekleri ve vergi siniflari ve çok daha fazlasi düzenleri bir dizi sunuyor ve destekler. Web yayinlanan kendi kendine yardim kaynaklarin ton ile, CubeCart kullanimi en kolay alisveris sepetleri biri oldugunu göreceksiniz.

zencart

Yeni webmaster için Catering, ZenCart özellestirme ve hizli bir sekilde online magazasi kurmak için gerekli kullanim kolayligi sunan popüler bir alisveris sepeti uygulamasi. Ürünleri, eklenen, silinen veya basit bir sablon tabanli sistemi ile degistirilebilir gibi bu yazilim HTML bilgisi gerektirir. ZenCart birden fazla ürün kataloglari, fiyatlandirma ve ödeme seçenekleri, çok sayida siralama yöntemleri, müsteri yetki tuslari ve daha fazlasini destekliyor. WYSIWYG editörleri etrafinda en kullanici dostu alisveris sepetleri bu bir yapim, sizin düzeni kolay özellestirme saglar.

Bu alisveris sepetlerini tüm hakkinda en iyi sey, Fantastico script yükleyici bir kez tiklayarak monte edilebilir olmasidir. Program sizin için uygun oldugunu ögrenmek için, ben de diger yöneticileri onlar hakkinda neler söylediklerini sunmak ve destek seviyesi hakkinda daha fazla bilgi tavsiye ederiz. Sonunda, hangi alisveris sepeti en uygun müsterileri belirlemek için size baglidir.