dikkate barindirma seçenekleri

Hiç bir web sitesine sahip düsündünüz mü? Birçok kisi bu konuda düsünce ve sonra bir olusturmak için büyük bir adim almis. Siz de bunu yapabilirsiniz. Bunu yaparsaniz, siteniz için uygun ev sahibi olan dikkate almak gerekir. Ayrica kullanmak için aradiginiz yazilim türüne sahip bir gerekir. Web siteleri para kazanmak isteyen iyi olanlar gibi kisisel kullanim için olabilir. Bireylerin yani sira isletmelerin web siteleri var. Seçenekler neredeyse sinirsiz. Bu internet güzelliktir. Web sitenizde mambo barindirma, drupal hosting, joomla hosting veya wordpress hosting kullanarak düsünebilirsiniz. Bu arastirma baslatmak için iyi yerlerdir.

Eger ücretsiz bir seçenek ariyorsaniz, size wordpress hosting içine bakmak isteyecektir. En sik web blogging sitelerinde kullanilir. Eger seçerseniz, en popüler blog yazilimi tercih ediyor. Bloglar kelime “web” ve “log” için gelen bir terimdir. Genellikle belirli bir konu üzerinde, ev sahibinin yorumlar listeler. Bu siyasete yetistirme çocuktan hemen her sey olmak arasinda olabilir. En etkilesimli ve okuyucu geri bildirim için bir yer saglar.

WordPress yeni baslayanlardan daha deneyimli kisiye hemen hemen herkes tarafindan kullanilabilir. Çok kolay ve çok yönlüdür. Bu zengin metin düzenleme ve gelismis multimedya destegi sunuyor. Ayrica hemen hemen her popüler bir site özelligi modülleri bulabilirsiniz.

Hosting için baska bir kaynak Mambo hosting veya joomla hosting denir onun popüler yavrusudur. Çok popüler iletisim yönetimi sistemleridir. Iletisim yönetim sistemleri (CMS) kolayca son kullanicilara yeni bilgiler ve makaleler eklemek için yapiminda yardimci olmak için gelistirilmistir. Bunlari satin almadan önce bu araçlari denemek saglayacak web siteleri vardir. Hepsi son kullanici için daha kolay hale getirmek için tasarlanmistir.

Drupal barindirma baska bir seçimdir. Ayni zamanda blogging sitelerinde ele ragmen biraz daha uzmanlasmistir. Özellikle haber portallari, sik sorulan sorular ve bilgi temeli gibi insa ve içerik yönetimi için kullanilmaktadir. Bu, kisisel ve is amaçlari için kullanilabilir. Eger seçerseniz drupal bunu uzmanlasmis bir ana site ile gitmek emin olun.

WordPress aksine, diger hosting araçlari ücretsiz degildir. Eger bunlardan biri ile giderseniz size sunulan özellikleri ne karsi fiyatlarini karsilastirmak istersiniz. Farkli sitelerde farkli düzeylerde hizmet sunacak.

Eger ev sahibi sitesi seçmeden önce arastirma degerlendirme çok okumak ve yapmak emin olun. Eger web siteleri olusturmak için yeni iseniz seçtiginiz ne gerçekten rahat hissetmek zorunda. Gerçekten sizin için kolay hissediyor ve çok destek ne arayin.