daha fazla sonraki adim online is almak istiyorum, sonra Colocation barindirma geçmek

Düzenleme, genel Ingilizce olarak, belirli bir sirada mutlaka hareketini ifade eder. Internet dünyasinda, bu servis saglayicinin tesislerinde bir müsterinin telekomünikasyon ekipmanlari için yer saglanmasi anlamina gelir. Hayir merak ediyorum, neden bu son yillarda bu kadar büyük bir ün kazaniyor. Online web sitesi ve is yakisikli bir yasam kazanmak için firsat büyüme ile, daha fazla alan için ihtiyaç sürekli artmaktadir. Siralama geçis büyük ölçüde is yükünü azaltir ragmen elde edilirken, çok dikkatli olmalidir. Çok pahali olmasidir, ve bu büyük adim önce bazi seyleri çok emin olmalidir.

Ilk ve en önemlisi, siralama merkezi is yerinizde çok yakin oldugundan emin olmaniz gerekir. Daha önce sadece birkaç vardi gibi, bir merkez bulmak için bir sorun oldu, ama teknoloji büyüdükçe, yerel bir merkez bulmak zor olmamalidir. Siralama nötr ve siralama özel: artik yan yana olma iki türü vardir. Yan yana olma nötr bant genisligi açisindan, sen çok aranan esneklik seçenegi sunar. Bu tür, ev sahibi kesintiler ortadan kaldirmak için iyi bir sans var, yani belirli saglayicilari ile herhangi bir özel bant genisligi taahhütleri kilitli degildir.

Ayrica hosting siralama satin aldiginiz saglayicilari, hakkinda arastirma ile ayrintili olmalidir. Onlarla is her türlü yapmadan önce her zaman insanlarin, firma, ya da bir isletmenin emin olmak için tavsiye edilir. Ilgiye gereksinimi sonraki önemli faktör istikrar ve ölçeklenebilirlik vardir. Eger genisleyen isinde basarili yardimci olacaktir yildirim hizli, ölçeklenebilir internet baglantisi, ile Colocation tesis seçmelisiniz. Hem hususlar gereken diger faktörler veri merkezi özellikleri, raf alani ve hizmetlerin maliyeti vardir. Eger karar sonra, isinizde daha fazla nis ilerlemek için emin olacaktir.