Colocation barindirma için önemli yol

Gerekli karari BT evde altyapisini korumak için getirmek ya da baska bir yerde disari çiftlik olmasi zaman her BT departmanlari ruhu bir dönem vardir geliyor. Büyük sirketler yer isgal ve kendi veri merkezleri olusturmak ve gelistirmek için finans ve hatta onlarin hizmet sürekliligini korumak için deneyimli personel ise. Ama küçük ve orta ölçekli tabanli isletmelerin kesinlikle baskasi yetenegi kendi BT altyapisi yerlestirmek için seçin.

Co-Location hizmeti diger firmalarin bu ile birlikte bir yetenegi içinde cihazlari ve yazilim ev sahipligi. Temel olarak, bir Colocation hizmet, güvenli ve tamamen bagli olan isgalci yarar tüm tutmak için saglayici kontrolünden özel alani ve bant genisligi kira.

faydalari:

Colocation hizmeti ile, kendi iddia üzerine fiyat istiyorsunuz ne bir bölümü için çok yüksek hizli, asiri bant genisligi yolu alabilirsiniz. Co-Location yetenegi birkaç omurgasi ISS’ler için asiri yüksek hizli baglantilari var.

Co-Location müsterilerin cihazlari ve yazilim kendi. Kendi sunuculari ve diger gerekli seyler yükseltme sirasinda bu daha genisletilebilirlik kabul. Sirketler ne olursa olsun düzenli cihazlari ve yazilim servis saglayicilar ile yetinmek gerekir olumsuz hosting tamamen yönetilen web tüketir.

Colocation hizmet binalari tamamen tüm yollarla teminat altina alinmistir. Binaya fiziksel giris tamamen kontrol ve takip edilmektedir. Güç yedekleme kesinti her türlü önlemek için.

Yönetim ve BT altyapisinin korunmasi Colocation hizmet için dis kaynakli olabilir, o zaman asimina kaydeder ve size ana isinize konsantre olabilirsiniz.

kusur: –

Co-Location yetenegi oldukça seyahat azaltmak ve Colocation yetenegi dan isletmelere ana konuma yakin olmalidir. Bazen seyahat yazilim veya donanim yükseltme için gerekli olabilir.

Is sehirden bazi uzak ise o zaman Sizin yere yakin bir servis saglayici bulmak zor. Yani yakin ve en iyi hizmeti sunan bir saglayici bulmak zorunda.

Bir Colocation hizmeti gözden geçirin: –

Bir Veri Merkezi Hizmetleri saglayicisi seçerken, tüm güvenlik düzenlemeleri görmek isteyebilirsiniz. Bu, erisim kontrol sistemleri, kontrol ve üzerinde site güvenligi personeli olarak fiziksel güvenlik içerir. Ayrica sogutma ve yangin güvenlik sistemleri bir göz atin.

Bant genisligi size ekipman ve Colocation yetenegi arasindaki baglanti ne kadar hizli kismen üzerine insa kullanmak yetenegine sahip olacak. 99.99% garantili zaman saglayici tarafindan önerilmelidir.

Servis saglayici her zaman size yardimci olmak için 24x 7 destek sunmalidir emin olun.

Ag Güvenligi uzak hacker tutmak için tasarlanmistir önlemleri.

Bir Veri Merkezi seçerken yukaridaki seyler dikkat edilmelidir