çok karmasik siteleri için web hosting endiseleri

Birçok isletme hizmetlerinin daha fazla online olarak bir model dogru hareket ediyor. Geçmiste, bu modern çagda, her ne kadar müsteri hizmetleri yapmak online demek, bu çogu zaman internet üzerinden kullanilabilir çalisanlari ve onlarin ihtiyaçlarina geçerlidir olan hizmetler yapmak anlamina gelir. Bu, sirketin sunuculari ve çalisanlarin aninda saat ile ilgili bilgi yararlari ve sirket için çalisan diger hayati unsurlari, çalisti elde etmek için izin veritabani uygulamalari için uzaktan erisim gibi karmasik teknolojiler içerebilir. Bütün bunlar bir web hosting ihtiyaçlari karmasikligi ekleyin.

Bu ihtiyaçlari için barindirma web iki temel gereksinimleri vardir: hiçbir önemli bilgiler tehlikeye emin olmak için yeterince güvenli olmalidir ve bu agir kullanim bir sirket tahsis tutari üzerinden çalismasina neden olmaz saglamak için yeterli bant genisligine sahip olmalidir ve böylece ile degerlendirilecektir agir geçkin ücretleri. Çogu durumda, bu sirket özel bir hosting hesabi satin almak veya kendi sunucu satin alma ve kendi sitesinde ev sahipligi gerekir anlamina gelecektir. Eski seçenegi çok nadir durumlarda disinda, mümkün olan en iyi hamle yapmak, önemli avantajlar vardir.

Özel bir sunucu hesabi aslinda bir uzak bir yerden bütünüyle kontrol edilebilir bütün bir makinenin eslik kâr. Bu görev kesinlikle son derece egitimli ve çok tecrübeli BT profesyonel hizmetlerini gerektirir. Bir güvenlik de dahil olmak üzere her sey, bu senaryoda sifirdan kurmak ve en küçük hata çok iyi ele geçirilmesini çok hassas bilgilerin güvenligini neden olabilir ediliyor akilda tutmak gerekir. Ya bu görev için mevcut BT kaynaklarini sözlesme veya kullanarak bu nedenle, plan için.

Bir sirket de kendi posta sunucusu barindirmak için olursa sirketin hizmetleri geri kalani gibi, bu ayni sunucu makinede olmamalidir. Bazi durumlarda, posta sunucusu adanmis sunucu için gerekli kiyasla düsük bir oranda satin mümkün olabilir. Her iki durumda da, posta sunuculari diger Internet hizmetleri ile alani paylasmak için sevmiyorum. Bu da bu nedenle, posta sunuculari ve internet sunuculari hemen hemen ayni makinelerde görmedim, biri potansiyel olarak diger hassas sirket verilerini erismek için bir araç olarak posta sunucusu kullanabilirsiniz neyin bir güvenlik açigi olusturur ve.