cdn piyasadan faydalanmak için nasil

Içerik Dagitim Agi çözüm yerine böylece merkezi sunucuda günlük reçel kisaltarak, tek bir merkezi sever de almak daha yakin cografi yer sunucularindan veri katilim için bant genisligi en üst düzeye çikarmak istiyor. CDN yazilim servis ile kullanicilar zengin medya akisi ve e-ticaret islemleri kabul seffaf sunucu verilere açlik erisebilir. Içerik Dagitim Agi (CDN) neredeyse birkaç yil önce yayinlanan ve Internet Teknolojileri geri kalani arasinda bugün en saglam büyüyen ve en uyandirmadan teknolojilerden biri bir yüksek teknolojidir.

InstantCDN.asia etkin CDN çözümleri yardimiyla bir fantabulous eko sistemi ve platform ile sunan, küçük ve orta ölçekli web sitesi ve bloglar milyonlarca ulasmak için belirler. InstantCDN.Asia gelen Içerik Dagitim Agi çözüm sag alt kaynagindan kullanicilar satis hizmet yönlendirme trafige untidily her seyi koyar. Bir CDN agi tüm dünyada farkli stratejik yerlerde bulunan barindiran bir dizi olusur. Bir kullanici bir web sitesi için aradiginda, web sitesi cografi kullaniciya iyi bir sunucudan yüklenir.

Tüm bilgileri yakindaki bir sunucudan kullaniciya uygun hale getirilir gibi bu daha az yükleme süresi için yapar. Web sitesi sert Flash içerigi video, ses veya görüntüleri, bir CDN ag web sitesi yükleme hizlandirmak için en iyi çözümdür olup olmadigi. CDN servisin içerigi daha etkin tasiyan ve merkezi ana sunucudan is yükleri asagi tutarak, çesitli cografi bölgelerde çesitli sunucularda Bir Web Sitesi bilesenlerinin barindiran kanonik yapi üzerinde üzerinde hareket eder.
CDN sunuculari yardimi ile, bu komut, görüntü ve stil sayfalari gibi diger web sitelerine artilari seçkin kaliteli olarak derhal mümkün ile okuyucularina teslim edilir. Içerik Dagitim Aglari kullanicilara içerik büyük miktarda getirmek ve daha az yer kullanarak iletilecek daha fazla veri verilmesi, internet kisitlamalari ertelemeye insa edildi. Internet son yillarda patlayan tarzi ile, Içerik Dagitim Aglari degerini önemli ölçüde degistirdi.

CDN en panosu teknolojisi yük özgün sunucuda geldi azaltilmasi indirme süreleri ve büyük azalan, yakin kullaniciya kapasitesi ihsan. Birkaç kisi ve agir sekilde CDN gelen Isletmeler kazanç, bir CDN belirli bir durum için mükemmel bir çözüm olmayabilir nerede ragmen, zamanlar vardir. Baslangiç, Internet dolasmak için bant genisligi tahsis yoktu. CDN servisin içerigi daha etkin tasiyan ve merkezi ana sunucudan is yükleri asagi tutarak, çesitli cografi bölgelerde çesitli sunucularda bir web sitesinin bilesenleri barindiran kanonik yapi üzerinde üzerinde hareket eder.