büyük elma CNA egitim ücretli ve ücretsiz ders

Sertifikali hemsire yardimcisi olmak büyümek için özel gereksinimleri genellikle bölgeden bölgeye farklilik gösterir. Bir erkek ya da kadin biri haline ile ilgili bilgi almak için devlet ajansi ile bulmak gerekiyor. CNA egitim genellikle bu programi genellikle klinik saat ile birlikte sinif oturumlari kapsar senin daha 2 ay hafta en az bir çift kullanarak çalisir bir programdir. Bu programlar genellikle mahallede halk egitim merkezleri, meslek yüksekokulu veya yüksek okullardan sunulmaktadir. Yaklasan bakim tesisleri sunan saglik tesisleri çift bile önce hemsirelik yardimcisi egitim kalmadan baslayan ögrenciler ise ve çalisanlarin egitim süre egitim de dahil olmak üzere ödeme paylasabilirsiniz.

En yaygin CNA hemsire gözetiminde is ve rutin yardim ve hastalara arzu verir. Onlar, egzersiz bakim, yemek ve banyo, giyinme dahil olmak üzere günlük yasam onlara yardimci olacaktir. Ayrica, kendi hipotansiyon, solunum ve kalp hizi ve vücut isisi dahil bir hastanin vital bulgulari kontrol edebilirsiniz. CNA bir hemsire için bir hastanin durumu ayarlamalar rapor sorumludur. Bu çesitli görevleri olan hastalarda yardimci olarak, hemsire sadece gerçeklestirmek için izin verilir diger fonksiyonlari mümkün merkezi olacak.

Sonunda bir CNA (CNA) dönüsmesi bakti. Ücretsiz CNA egitim sadece iki ay uzun kabul, arti büyük bir kismi daha sonra çevrimiçi yapildi. Federal hükümet bile onu okula geri dönmek için yerlesti. Daha önce saglik alaninda çalisti asla, ama bu asamada o bu is piyasasinda sansi olan becerileri heyecan verici yeni bir dizi ihtiyaç oldugu açiktir. Yakinda 2010 sonbaharinda içinde onun Ücretsiz CNA egitim ve CNA siniflari basladi. Gerçekten CNA siniflari zevk ve dereceli bir CNA takip ediyordu. Tüm kurs tamamen ücretsiz oldu, hem de simdi istihdam almak için hazirdi.

Sizin Kizil Haç Ücretsiz CNA egitim programinin tüm katilimcilara gerekir: sinif atlamak degil. Cevapsiz siniflarin 6 saat ögrenci basina izin verilir yine de foralways timetake olmak ve son degerlendirme geçmek insa edilmelidir. Puani geçme: ders sitesinden% 80 + Nakliye Kizilhaç ögretilen degildir. Egitim siniflari çim diz çökmek ve yalan için gerekli içerir bu yana, egitim rahat giysiler giymek emin olmalisiniz.

Eger kendinize sertifika sinavi planlarken buldugunda Ücretsiz CNA egitim videolari da yararli olabilir. Yapmaniz tüm iyi bilgi için videolari izleyebilirsiniz ve çesitli CAN görevlerini yerine getirirken yapmaniz gerekir. Bu onlarin yazili test alani ve beceri kismini bulacaksiniz yardimci olur. Eger mümkünse kisa bir süre bir sinav önce ögretim videolari belirlemek için, sertifika sinavi boyunca çesitli becerilerini göstermek istiyorsaniz daha basarili.