bulut barindirma

Çogu insan bu gün bulut barindirma duymus, ama gerçekten ne anlama geliyor? Tamamen bulut barindirma gerçek anlamini kavramak için, önce tanimlamak ve cloud computing ne oldugunu anlamak gerekir. Cloud hosting son zamanlarda bozuldu ve gibi, Kamu, Özel ve Kurumsal açiklar edilmistir.

Kamu bulut daha uygun oldugunu paylasilan barindirma benzer. Ancak, paylasilan bir hosting plani satin aldiginizda, seçtiginiz planin sinirlamalar ile sikismis. Biraz ile baslar ve o zaman daha fazla ihtiyaç olarak kaynaklarinizi genisletmek böylece Öte yandan, genel bulut ölçeklenebilir.

Cloud computing, meslekten olmayan sartlarini, donanim gereksinimleri gelen yazilim ayirir.

Olusturmak ve / veya bu programlarin içinde kullandiginiz tüm bilgiler birden fazla sunucu üzerinde çevrimiçi saklanir. Ayrica internet var dünyanin her yerinden bu verileri içine alabilirsiniz. Bu hizmetleri bir özel bulut içinde çalisan tüm sanal aglari bir kamu bulut üzerinde küçük bir uygulama farkli olabilir. Cloud computing belirli özellikleri; uygulamalar ve tüm verilerin birden çok sunucu yayilmis olmasidir. Gerçekte, yerine sürücüler bir RAID dizisinin, aslinda ben baskin düzenledi sunuculari dedigimiz var ama, bir bütün olarak hareket bilgisayarlarin bir küme var.

Bir özel bulut ile, herhangi bir kesinti veya herhangi bir sunucu üzerinde basarisiz anlar uygulamalari etkilemez. Sadece isleme bant genisligi düzeyleri ve gücünden yararlanan konum, söz. Alani kapasitesi bir yaygin miktarda barindiran bir sistemin bir sonucu olarak sinirsiz bant genisligi miktari, depolama veya isleme gücü elde edilir.

Gitmek için en iyi yolu hosting bulut birakarak, tamamen farkli için, göz önüne alindiginda, bulut barindirma paylasilan barindirma gibi biraz gelebilir, ama onlari karisti alamadim. Paylasilan uygulamalari ile firsatlar barindiran ve belki onlarca ve ayri web sitelerinin bile yüzlerce tek bir büyük sunucu üzerinde ilgili veri var. Birçok diger siteler arasinda güvenlik ve hisse riski vardir.

Ama bulut barindirma ile, siteler, uygulamalar ve veri tüm tüm altyapi üzerinde yüklenen ve yayilir. Hosting saglayicisi sonra web siteleri aliyorsaniz ne kadar trafik belirleyerek ne islemci gücü ve bant genisligi ihtiyaci ne bir karar verir. Kurulum Bu tür sistemde alani bol garanti eder. Sitenizin daha fazla güç ve / veya bant genisligi aninda ihtiyaci varsa, saglayici gerekli olan kaynaklari ekleyerek uyum saglar.

Bu büyük ve inanilmaz sesler olsa da, hala ile ev sahipligi ne sirketin büyük karar vermek gerekir. CariNet geleneksel sunuculari ve sunucu kümeleri tamamlamak için bulut hizmetleri genis bir yelpazede ile bulut barindirma alaninda bir liderdir. Biz bir on yil içinde dünya ev sahipligi yapti, ve ilgili her seyi internet akici ettik. Biz kendi insa ve veri merkezleri ve Amerika Birlesik Devletleri tesislerin tüm faaliyet ve müsteri ve her boyutta talepleri isleme yetenegine sahiptir. Size bugün bulabileceginiz en iyi adanmis sunucu, yönetilen sunucu veya bulut sunucu verir. Size iyi ilgilenirim. Bu bir sözdür.