Bu düsüncelerle tutmak ucuz web hosting ariyorsaniz …

Eger ucuz web hosting için piyasada iseniz, sadece sundugu fiyat dayali bir sirket hakim gerektigini hatirlamak önemlidir. Evet, genel maliyet için ucuz ve cazip olabilir, ama asagida listelenen dahil olmak üzere de dikkate diger unsurlari vardir.

kalite

ucuz web hosting yatirim kalitesine ödün anlamina zorunda degildir. Aslinda, küçük fiyat etiketleri ragmen mükemmellik için bir üne sahip ucuz web hosting siteleri centricahosting.co.uk vardir.

Her zaman çok dikkatli düsünüyorsaniz herhangi bir ucuz web hosting saglayicisi degerlendirmek. Örnegin, organizasyon gücü, web hosting taninmis yazilim güveniyor mu? Saglayicinin web sitesinde “hakkimizda” sayfasi için mantikli mi? Ve, her seyden önce, ucuz web hosting sirketi kendi sitesinde bir profesyonel hissediyorum var mi? Bu sorulara cevaplar bagli olarak, sizin ihtiyaçlariniz için hosting ideal ucuz web bulduk olmayabilir ya.

güvenilirlik

Hosting siteleri bile ucuz web güvenilir olmasi gerekir, aksi halde paranin karsiligini elde edilmez. Evet, £ 15 ayda bir cazip teklif, ancak site her zaman “asagi” ya da hemen hemen kullanilamaz ise, hala çok fazla ödeme olacak.

Ucuz bir web hosting sirketi olacak ne kadar güvenilir bulmak için, mevcut müsterilerinin sitelerinin bazi tavsiyeler isteyin. Daha sonra, gün ve aksam çesitli zamanlarda bu siteleri kesfetmek. Güvenilirlik ve kullanim kolayligi için onlari kontrol, onlar size yatirim kilo için alirsiniz ne istisnai örnek olacak. Muhtemelen ayni sekilde isbasinda olarak, hem de ucuz web hosting sirketi web sitesini ile yapiyoruz.

müsteri hizmetleri

Sizin ucuz web sitesi barindirma yirmi dört saat, güvenilir müsteri hizmetleri olmasi gerekir. Yoksa, sizin ihtiyaçlariniza uygun olmayabilir.

Alt satirinda imzalamadan önce, ucuz web hosting saglayicinizin müsteri hizmetleri numarasini arayin ve müsteri hizmetleri-box için birkaç e-posta gönderebilirsiniz. Size aradiginiz hangi için cevap almak için ne kadar sürer görmek ve aldiginiz yanitlari samimiyeti ve yardimseverlik ölçmek. Size önemli bir birey gibi hissediyorum yaparsaniz uzun vadeli müsteri haline bir kez, bu tutum muhtemelen degismez.

referanslari

Eger incelediginiz ucuz web hosting saglayicisi (ler) referanslari vermek ve sevk amaçli müsterilere erismek için istekli olmalidir. Yoksa, kurulus ile çalisan rahat olmayabilir. (Ancak, tüm müsteri web siteleri, yasal endiseleri ucuz web hosting saglayicilari tarafindan ortaya olabilir hatirliyorum. Aslinda, onlar önde izin zaman belirli müsterilerine sormak gerekebilir, bu nedenle bu islem sirasinda sabirli olun.)

Biraz ev ödevi yapin ve mümkünse hiç degilse müsteri ile temas. Referanslari (ucuz web hosting sirketi herhangi bir bilgi serbest olamazsa) yerine, saglayici tarafindan sunulan müsteri tipleri ile ilgili güncel istatistikleri isteyin. Onlar ihtiyaciniz web sitesinin türüne göre sizin için iyi bir maç Daha sonra, belirleyebilirsiniz.

Ucuz web hosting bir çok sey var, ancak paketin diger unsurlari için maliyet ötesine bakmak sadece – unutmayin.