Blog barindirma – genis bir idea_

Ne bloglar seklinde dünya çapinda web görüsler sohbet ve iletmek için sadece araç olarak yola çiktik birçok gelir kaynagi haline gelmistir. Bu bir milyon is fikirleri olusturulan ve islerini kurma ile çok daha fazla yardimci oldu. Inanmak zor geliyor, ama blog barindirma büyük bir sekilde dünya çapinda web isgal etmistir.

Blog barindirma fikirlerinizi insanlara ulasmak istediginizde alacagini temel adimlardan biridir. Bazi bloglar için trafik arttikça yavas yavas, birçok isletme kendi çikarlari için ise yarayabilir fark etti. Onlar çok ulasmak ve kendi ürünlerinin reklamini hangi araciligiyla bir ortam gibi bloglar tespit.

Blog barindirma birçok kisi tarafindan takdir ve giris bu yana bir öfke oldu. Popülerlik bir nedeni, blog barindirma düsünüldügünde çok mal etmedi olmasiydi. Insanlar reklam kendi bloglarinda yerlestirilmesini saglayan yoluyla kazanmak basladi gibi, kolay para ve birçok için uygun bir seçenek gibi geldi. Yakinda bloglara kanca tüm dünyada insanlar vardi, onlar, kendi bloglarini barindirilan diger bloglar vb izledi.

Popülaritesi arttikça, bu nedenle firsat, ama bu da kaynaklarin etkin kullanimi anlamina geliyordu. Depolama alani yönetmek için daha iyi bir ihtiyaç vardi. Ayrica, popülerlik kazaniyor edildi web hosting alaninda çünkü hosting blogun daha iyi fiyatlandirma ve özel talepleri ile ilgili olarak yeni ihtiyaçlar gördüm. Bu pek çok web sitesi ayni sunucu üzerinde barindirilan nerede barindirma paylasilan kavramini getirdi. Bu, birçok küçük ve yaklasan isletmeler web sitelerini barindirmak için çok daha uygun adanmis sunucular daha görünüyordu.

Ziyaret sayisi nispeten düsük oldugunda, bu tür sitelerde para ve depolama alani geçirmek için sadece atik olarak kabul edildi. Ayrica, web siteleri az multimedya içerigi, onlar daha az depolama alani gerekiyor. Tüm bu paylasilan kitleler arasinda büyük bir hit ev sahipligi yapti.

Barindirma paylasilan belli birkaç ihtiyaçlarina yiyecek ve içecek ise, onlarin ihtiyaçlarini tam olarak tersi vardi digerleri vardi. Fikirlerin bir dizi olan bazi web master vardir. Onlar için, sinirli alanlarda onlar tahammül edilemez bir durumdur. Onlarin web siteleri genellikle video ve müzikler çok sey var. Multimedya içerigi çok web sitesinde ve onlar da kendi web sitelerini dogru büyük bir trafik bekliyor, bu depolama ihtiyaçlari da bu düzeyde olacagi açiktir. Onlar kendi web siteleri için bellek ve erisim hizlari açisindan hiçbir sey ama en iyi yapilandirma için uzlasma olacak. Yetiskin hosting bu tür de bugün popüler.