Bir wordpress platformda BuddyPress kümesini kullanarak düsünebilirsiniz.

BuddyPress WordPress tema ve bu genisletilmis kullanici profilleri, özel mesajlasma, arkadas listeleri ve gruplari yani sira kullanici duvar (tel) gibi birçok sosyal ag özellikleri ile uygulama islevselligini genisletmek eklentileri bir dizi.

1.2 BuddyPress için son büyük sürüm güncelleme WordPress ve WordPress MU sürümüne hem de kurulabilir beri.
Eger üye sosyal etkilesim vurgulamak tek bir blog sitesi ariyorsaniz o zaman bir WordPress platformda BuddyPress kümesini kullanarak düsünebilirsiniz. Eger sosyal ag özellikleri ile bir blog agi web sitesi olusturmak üzeresiniz, diger taraftan, WordPress MU ve BuddyPress kombinasyonu en uygun kurulum olacaktir.

BuddyPress bir sosyal ag içine WordPress MU kopyanizi dönüstürür bir eklenti. Burada BuddyPress Demo göz atin. Asagida WordPress MU hosting ve BuddyPress eklenti kurulum sayesinde eklenir özellikleridir.

Myhostingbox.com piyasada bulunabilir ilk Ücretsiz BuddyPress sablonlari koleksiyonu sunmak için memnun! Bizim BuddyPress hosting paketleri için imzalayarak, bu profesyonel sablondan birini seçin ve görünüm ve islevselligi gelistirmek için BuddyPress sosyal ag için bunlari kullanmak için firsat olacaktir. Bu büyük sablonlara ek olarak, ayni zamanda ücretsiz BuddyPress kurulum, ücretsiz modülü yükleme, ücretsiz BuddyPress yükseltmeleri ve uygulama için tabii ki 7/24 profesyonel yardim alacaksiniz!

Hatta en gelismis Egitim Yönetim Sistemi ile, kurulusunuzun sirket özellikleri uygun özel bir çözüm olusturma bir zorunluluk karsi karsiya kalabilirler. Benzersiz ögrenme ihtiyaçlarini karsilayan egitim yazilimi bilgisayar tabanli ögrenme etkin bir sistem gelistirmek için saglam bir temel, bu devam eden kurumsal egitim, online egitim ya da ticari egitim programlari için olabilir.
Yapilandirmak veya e-Ögrenim yönetim sistemi özellestirmek, baska bir sistem ile entegre ya da kendi e-Ögrenim uygulama gelistirmek gerekiyorsa, mutlaka farkli çözümler olabilir. Kendi üzerinde e-Ögrenim özellestirme olusturmaya çalisin ya da muhtemelen 3-rd parti gelistirici is sitelerinde bir uzmanindan olabilir. Ama e-Ögrenim gelistirme konusunda uzman olma süreci egitim ögrenme ve ögrencilerin dikkatini çekme ilkeleri anlamak, egitim uygulamalari programlama yil sürer. Biz 2003 yilindan bu yana özel e-ögrenme gelisimini saglamak. Bu alanda uzman olarak, verimli, güvenilir ve uygun fiyatli e-ögrenme çözümleri üretmek.

JoomlaLMS güçlü bir ögrenme yönetim sistemine derleme e-ögrenme araçlari bir toplamidir. Bu yenilikçi egitim / test seçenekleri (öz degerlendirme) ve gelismis konferans uygulamalari ile tamamen islevsel bir e-Ögrenim platformudur.

JoomlaLMS güçlü ve popüler e-ögrenme özellikleri saglar:

* Gelismis Kullanici Yönetimi. Kendi kendine kayit ve kayit seçenekleri. Bagimsiz Joomla bilesenleri kullanarak özellestirilebilir kullanici profilleri. kullanicilar listeleri yüklemek için CSV formati destegi.

* Farkli kullanici rolleri. Yöneticileri ve Front-End kullanicilar için farkli düzeylerde. Navigasyon menüsü kolayca farkli kullanici rolleri için özellestirilebilir.

* Ödeme özellikleri. Herhangi bir zamanda tabii ki fiyatlandirma degistirme; para seçin, farkli ödeme ag geçitleri; Otomatik ödeme durumu dogrulama; Ödeme istatistikleri.

* Modülü Sinav. Gelismis birçok gelismis seçenekleri ile sinavlar olusturun. Sinav sonuçlarini izlemek, herhangi bir sinav için sorular Havuzu gelen sorulari seçin.

Isbirligi Beyaz Tahta ile * Entegre Canli Konferans. Kayit ve daha sonra canli etkinlikleri izleme.

Standartlarina * baglilik. JoomlaLMS gibi SCORM, vb gibi en son e-ögrenme standartlarini destekler

* Esnek Ders Yönetimi. Ithalat ve ihracat kurslari, bir süre için kurslar yayinlayin, her Ders araçlari yapilandirma; belirtilen Ders için seçilen herhangi bir kullanici için Grant ögretmen rolü.

* Dersler Abonelikleri. E-ögrenme projesi para kazanin. JoomlaLMS ödenen kurslari destekler ve abonelikleri farkli kullanir.

* Çevrimiçi yardim ve ögreticiler. Kalici zaman ve çaba kurtaracak yardim ve video egitimlerini güncellendi.

* Raporlama sistemi ve izleme. Her ögrenci için faaliyet raporlari grafikler ve her modül hakkinda ayrintili bilgi mevcuttur.

* Yol Ögrenme. Güçlü ve özellestirilebilir yerli ögrenme gömülü medya her türlü ile yollari ve dahili Sinavlar. SCORM paketleri veya mevcut Ders malzemesi alin.

* Sertifikasyon programlari. Ögretmenler ders ögrenciler için özellestirilebilir sertifikalar / diploma olusturabilirsiniz. Sinavlar yerlesik Dersin veya tamamlanmasi tamamlanmasi ile sertifikalari verin.

Ders basina * Çoklu Ögretim. Ögretim Herhangi bir sayida daha uygun ders yönetim ve daha fazla esneklik saglayan bir dersi olabilir.

* Ögrenci / Ögretmen geçis modlari. Ögretim elemanlari ögrencinin bakis açisindan Ders materyali görmek saglayan ögrenci görünümüne geçis yapabilirsiniz.

* Belgeler araci. Yükle ve belgelerin her türlü yayinlamak; Yol Adimlar Ögrenme olarak yüklenen dokümanlar kullanin. Belgeleri banka yönetmek için Belge Kitapligi paylasti.