bir web hosting sirketi seçerken önemli olan

Bir web barindirma seçerken, barindirma hizmeti maliyetine ek olarak akilda tutulmasi gereken birkaç faktör vardir.

Hosting fiyati, bir yil veya daha fazla kayit varsa mükemmel hosting paketleri artik daha az, bazen yaklasik 5 $ bir ay ve için vardi böylece, yillar içinde giderek asagi geldi.

Ama fiyat bir web barindirma ararken dikkate tek faktör olmamalidir. Saglayici barindirma bir web çok ucuz olabilir, ama hiçbir çalisma süresi garanti varsa yanlis bir ekonomidir. Sörfçü veya müsterilerin sitenizi zaman% 99 alamiyorsaniz, o zaman iyi niyet veya satis kaybetmek, ya da belki hatta endeksli veya arama motorlari tarafindan güncellenmektedir.

Yeni web hosting saglayicisi seçerken dikkate diger bir faktör teklif üzerinde destektir. Barindirma hizmeti kendi hosting paketleri satiyor sayfa bak. Bu destek söz musunuz? Bu telefon ya da e-posta ile sunuyor musunuz? Onlar yanit süreleri söz musunuz? Size satis öncesi sorular sorabilir bir forum var mi? Simdi tahmin bile, ister istemez sik sik kritik bir sey, gelecekte bir noktada destek basvurmaniz gerekir.

Yeni bir ev sahibi ile kayit önce bakmak için bir daha fazla faktör sunduklari özellik listesi asagidadir. Bazi eski moda ana hala PHP, MySQL, Perl, blog ya da forum yazilimi, otomatik cevaplama, ücretsiz alt alan, Fantastico, iyi istatistikler, SSH erisimi ve benzeri gibi temel hizmetleri sunmuyoruz. Bunlardan herhangi birini sizin için önemli ise, kayit olmadan önce daha fazla ücret olmadan sunulmaktadir kontrol edin.

Hiçbir ev sahibi gözden hiç söz görünüyor bir sey, sitenizi korumak e-posta hesaplari ekleyin, sizin istatistikleri ve benzeri kontrol etmek için sunulan web arayüzü. Her gün bu arayüzü kullanarak sona erecek ve bazi ana hala son derece ilkel olan bakim sistemleri var. Mümkünse Eger özellikle çok site veya çok etki alani barindirma için, kayit olmadan önce, bu bir demo bakmak.

Bir zamanlar bir hosting saglayicisi sunulan bant genisligi ve disk alani müsteriler hakkinda endise vardi tek sey vardi, ama simdi en hosts yeterli hüküm daha fazlasini sunuyor. Siteniz çok basarili oldugu için paylasilan konagin bant genisligi yeterli degil nerede sahne almak, muhtemelen hosting adanmis gerek – ama bu baska bir hikaye.