bir web barindirma seçmek için kilavuz tamamlayin

Bir web barindirma seçmek için tam bir rehber arayan? Baska bir bak. Bir seçme hakkinda gitmek gibi dikkate bu 3 temel faktörler almak ve yanlis gidemez.

1. Sunulan alani ve veri transfer miktari inceleyin – daha iyi. Bu genellikle gigabayt cinsinden ölçülür, GB kisaltilir. Sayi yükseldikçe, daha iyi bir ana depolama ve bant genisligi teklifiyle degerleridir. Eger ne kadar önemli anlamak istiyorsak Ayrica, bu iki sayinin temsil anlamak.

Veri depolama hosting sirketi müsterileri için sagladigi sunucular yüklendigi ve saklanabilir bilgi miktaridir. Bir anlamda, bu sitenizin kullanicilara olabilir içerik miktarini temsil eder. Eger büyük bir resim anlasma, ses veya video varsa Örnegin, depolama, bant genisligi olacak ayni zamanda veri transferi olarak bilinen bilgi (diger bir deyisle, yüklenen ve indirilebilir ve gelen ne kadar seyahat edebilirsiniz tanimlayan bir terimdir web sitesi) den. Her seferinde birileri ilk defa sitenizin bir sayfasini ziyaret, onlarin bilgisayar aslinda bu sayfanin içerigini indiriyor. Bu, herhangi bir ses ve video sayfasi açilir otomatik olarak çalan, metin, kodlama ve görüntüdür. Sizin hosting sirketi bant genisligi siniri dogru bu sayar ve Fazlaliklari, ya da daha kötüsü ücret alabilir, geçici ise, sitenizin devre disi

2. Sirketin itibari göz atin.

Degerlendirme, derecelendirme ve web hosting sirketi açiklayan diger bilgileri arayin. Ayrica, is olmustur kaç yil bulmaya çalisin. Eger sansli hissediyorsaniz sürece, sadece son birkaç ay içinde basladi var bir firma ile çalisma kaçinin. Bir yil boyunca tercih edilen bir zaman miktaridir. Eger para kazanmak istiyorsaniz Simdi,, is daha az deneyime sahip bir sirket kullanabilirsiniz, ancak hizmet için daha az ödeme talep edebilir

3. Müsteri destegi saglam oldugundan emin olun.

Bu bir maddi olmayan duran gibi görünebilir, ama ölçülebilir bir faktördür. Sen diger yöneticileri söylediler görmesini biraz Bu ögrenebilirsiniz, ama ayni zamanda kendi küçük bir test yapabilirsiniz. Asagidaki Ilk bakarak deneyin, kendi web sitesi veya benzer bir sey üzerinde Destek sekmesi var mi? Eger öyleyse, tiklayin ve SSS ne kadar kapsamli bakin veya forumlarda en az kaç konu dolduran edilmistir. Mevcut Daha fazla bilgi, daha iyi. Ikinci olarak, sitenin üst veya alt bir Iletisim dügmeyi bulun çalisin. Biri mevcut degildir ve herhangi bir telefon numarasi veya e-posta adresi hosting sirketi üzerinde herhangi bir yer gibi görünüyor ise Kimse müsterilerine tamamen sorumsuz bir firma ile çalismak istiyor. Bazi hosting firmalari 7/24 e-posta ve / veya telefon yoluyla destek sunuyoruz. Bu sizin için en iyi seçenektir. Eger sorulariniz veya sorunlariniz olursa zaman olacak bildiginiz bir sirket bulmaya çalisin.