Bir sonraki host tarafindan kandirdi elde tutmak için 4 ipucu

Bir sonraki sitesi için bir web hosting sirketi mi ariyorsunuz? Peki daha iyi en iyi anlasma için arayis dikkatli olun … web hosting sahne vicdansiz isletmelerin doludur. Web hosting dolandiriciligi önlemek için bizim 4 ipuçlari gözden geçirin. Burada özel bir sirada sunlardir:

sinirli destek

Satin almadan önce bir host destek kontrol edin. Biz onlarin ücretsiz numara (onlar gerçekten bir olmalidir) arama ve sag ön destek kontrol öneririz. Bunlari da e-posta yoluyla kendi hizmetleri hakkinda bir soru soran deneyebilirsiniz. Hosting büyük bir is, çagri kaçirmak büyük bir webhosting sirketi için bir neden yoktur.

Istege göre büyütülebilir

Web host sinirsiz bosluk veya bant genisligi alacak iddia zaman inanmayin. Hiçbir ev sahibi ultra düsük bir fiyat için sinirsiz alan veya özellikle bant genisligi sunacak. Sadece ne olacak degildir. Olasilikla yakalamak olacaktir.

Zaman (kaydolmak için almak için) kisa bir süre için özel bir sinirsiz teklif çalistirmak için bir host için mümkün olsa da, onlar da daha sonra da ücretleri artirmak, ya da bant genisligi ve depolama alani asagi kesecek emin olabilirsiniz. Istediginiz son sey, ay için bant genisligi kotasini gitti çünkü sitesi kapatildi sahip olmaktir. Bu müsteriler ve hayal kirikligi içinde size mal olacak. Bu yüzden uzay sonlu bir kap olacagini unutmayin … ve bu iyi bir sey (aksi takdirde size karsi dürüst olmak degil) var.

web hosting sözlesmeleri

Barindirma için bir sözlesme imzalamayin. En azindan baslangiçta. Onlari denemek ve onlar ilk beklentilerinizi karsilamak olmadigini görmek gerekir.

Tabii ki ön, bir yil boyunca ödeme yoksa birçok saygin ana daha düsük bir oran sunacak, ancak öncelikle en az bir ay boyunca onlari denemek daha iyi olur. Eger hizmetten memnun iseniz, devam edin ve bir indirim olup olmadigini, bir yil boyunca kaydolun.

çalisma süresi kontrol

Hiç kimse mükemmel degildir Ne yazik ki, hiçbir ev sahibi sitenizin% 100 uptime garanti edemez. Webhosting sirketleri genellikle yüzde olarak çalisma süresi ifade eder. Sitenizin neredeyse her zaman çevrimiçi oldugundan emin olun olacak bir dizi istiyorum.

Ama% 100 uptime diye bir sey yoktur, dikkat. Sorunlari ortaya çikacak, internet ve sunucularin doganin. Bir hosting sirketi size% 100 uptime sunabilir iddia zaman için düsmek asla. Onlar size% 99 uptime alacak iddia anlamina gelse bile, size karsi dürüst olacak bir dizi arayin.

Dogru sitede listede yoksa çalisma süresi ne destek isteyin. . Http://top-5-web-hosting-charts.com/ de hosting degerlendirmeleri çalisma süresi ve web hakkinda daha fazla bilgi

Web hosting dolandiriciligi önlemek için emin olun. Sizin kadar sürede çevrimiçi olmasini saglamak gerekir böylece sitenizin potansiyel para getirebilir.

Eger hosting için alisveris bu 4 ipuçlarini göz önünde bulundurun. Yine, bunlar arasinda; kit müsteri hizmetleri, sinirsiz bir sey, web hosting sözlesmeler, ve çalisma süresi mitler.