Bilmeniz gereken ucuz web hosting-her sey

Bir web gelistirici ve bir online girisimci olarak, çevrimiçi yaptiginiz her yatirim paranin karsiligini karsilamak zorundadir. Bu herkes ucuz web hosting hizmeti ariyor nedeni budur. Ancak, çogu yeni baslayanlar için bilinmeyen, en ucuz web barindirma hizmeti mutlaka piyasada en iyi anlasma degil. Yüksek bir fiyat etiketi ya web barindirma hizmeti en iyi tür garanti edemez. Gerçekten size ucuz web hosting saglayici seçmeden önce bazi meditasyon yapmaniz gerekir. Tüm web siteleri bir web barindirma hizmetinden ayni özellikleri gerekli olmasidir. Isiniz için sadece dogru en iyi web barindirma hizmeti almak için kendi kendini farkinda olmak gerekir.

Depolama alani belirleme

Genel olarak, basit web siteleri sadece depolama alani 5MB en az gerekir, ve depolama alani hakkinda 50MB yine web sitenize konut video degiliz yeterli eger daha fazladir. Eger ucuz web hosting hizmeti için alisveris oldugunuzda, her zaman akilda bu tutmali. Zamanli web gelistiricilerin çogu gerçekten en üst düzeye çikarmak yok web hosting özellikleri bütçeyi asmak. Eger yari fiyatina ve daha gerçekçi depolama kapasiteleri ile bir web barindirma hizmeti alabilirsiniz, bunu yaparken hakkinda ikinci düsünceler yok. Isinizi yararlanamaz olacak seyler üzerinde sabit Kazanilan para yakmak istemem. Unutmayin, yatirim her kurus verimli olmalidir.

sinirsiz bant genisligi

Gerçekçi konusan ne kadar iyi reklamverenler paketi ucuz web barindirma hizmeti, olursa olsun, sinirsiz hizmet diye bir sey yoktur. Web barindirma saglayicilari bant genisligi kullanimi kontrol altina almak zorunda kalacak, ya da baska, kendi is üzerinde kat olacaktir. Sinirsiz bant genisligi vaat ucuz bir web hosting saglayicisi ile kayit iseniz, sözlesmede ince baski okumak emin olun.

Bu bant genisligi sinirlamalari açiklar bir sirket ile kaydolmak için aslinda daha güvenli. Çogu zaman, “sinirli bant genisligi” web barindirma hizmetleri sadece sabit bir ücret karsiliginda abonelik görev süresi sona erecek her zaman ödemek istiyoruz. Web siteniz için kayit ettik web sitesi için çok popüler oldugunda, sadece ziyaretçinin tarayicisina indirmek için basarisiz olur.

Kontrol etmek için satin aldiginiz bant genisligi yeterli web siteniz için oldugunu, her seferinde bir süre içinde umut sayfanizda oturum açmayi denemelisiniz. Bu ise “asagi” çogu zaman, büyük olasilikla daha yüksek kapasiteleri ile daha pahali bir pakete yükseltmeniz gerekir. Tabii ki, ayni zamanda yükseltme karari ne kadar web sitesinden kazanç konum baglidir.

Teknik destek ve bagimsiz denetim

Eger iyi bir web barindirma hizmetleri için alisveris yaparken içine bakmak gerekir baska seyler kendi adina teknik destek durumu, ve web barindirma hizmeti kontrol paneli kalitesidir.
Bir webmaster olarak, web sitenizin neredeyse tam kontrol verilmelidir. Eger web sitenizde yaptiginiz her küçük degisiklik için teknik ekip geçmesi gerektiren web barindirma hizmetleri kaçinmalisiniz. Hatta teknik personelin izin veya yardimi olmadan web sitenizin metin ve düzeni küçük degisiklikler yapmak için izin verilmelidir.

Eger web gelistirme yeni iseniz, ayni zamanda 7/24 teknik destek sunan bir web barindirma hizmeti için bakmak gerekir. Aslinda, hafta içi sadece oldugunuzda, yirmi dört saat destek ekipleri iddia barindirma hizmetleri web hakkinda dikkatli olun.