bayi web hosting ile ilgili yaygin mitler

Orada bayi web hosting ile ilgili bazi yaygin mitler ve basarili bir satici web barindirma olmak istiyorsaniz bu mitler hakkinda çok dikkatli olmak zorunda. Bu mitler sunlardir:

Denetim Masasi ana sey: Bu kontrol paneli önemli oldugu dogrudur ve onlarin web siteleri hakkinda çalisma tüm islemek için bu kadar teknolojik uzmanliga sahip olmayan her zaman insanlar yardimci oldu. Her uzman bazen isin GUI yardimiyla çok daha kolay bir sekilde yapilir kabul eder. Ama ancak, web hosting kontrol paneli ile ilgili tüm degil. Web barindirma yöneticisi kontrol paneli degildir. Bu Perl modülleri kontrol paneli yardimi ile sadece yapilabilir kolay bir is degildir yükleme gibi bazi görevler vardir. Sen ne olduklarini bilmeli ve bunlari yüklemek istediginiz ve onlar web sitenize üzerinde ne etkisi neden de bilmeli. Bu ve degil kontrol panelinin sadece yardim yoksa Böylece bunun için teknik uzmanliga sahip bazi insanlar yardim olmasi gerekir. Aksi takdirde size yüklemek istemedim bir sey yükleme sona erecegini ortaya çikabilir. Ayrica web sitesi yapmak için, teknik bilginin bir krali olmasi gerekir sabitleyin.

Kar sadece matematik: sadece matematik size satma kar elde olacagini düsünüyorsaniz yaniliyorsunuz. Aksi takdirde iflas olacak satma kar açmak için nasil bilmeli. Bu sunucu alani ve donanim maliyeti bilmeden hakkinda her zaman degil. Ayrica sunucu tâbidir için degil hile biliyorum ve henüz kar elde böylece çesitli web siteleri için hosting saglamalidir. Sadece kar düsünürseniz matematiksel o zaman kesinti sorunlarla karsi karsiya olacagini mutsuz müsteri olacakti. Ayrica sunucu isleyebilir trafik buna baglidir çünkü müsteriler tarafindan bant genisligi kullanimi hakkinda bilmeniz gerekir. Tüm bant genisligi satmak ama bir güvenlik önlemi olarak bazi tutmayin.