barindirma sanal sunucu üzerinde ders kitaplari bir üçlü

Sanal sunucu web sitesi barindirma veya cloud computing kendi Bu toplum içinde yoluyla kirik için en son hissi olabilir. Bu hesaplama arastirmaci John McCarthy ‘kamu’ konusunda vaaz zaman bir kavram olarak teknik fikirli, sanallastirma, ilk olarak 1960’larda ortaya çikti hiçbir sekilde konum bireylere yabanci bir süreç olarak görünebilir bile. 2010 yilinda konsept asamasinda degiliz. Bugün, konusma mars bosanma avukatlari atlanta is girisim yok oldugunu.

Sanal web hosting hesaplamak için yeni strateji arasinda yer alan ve farkli kullanicilar için kisi bu altyapilari saglayacak paylasilan makineleri bir havuz olabilir. Sanallastirma tasarruf sermaye fiziksel makinelerin bosta gezme konusunu ortadan kaldirilmasi ile çevreye olumlu bir degisim yapmak ve böylece bulut isleme tüm dünya tüm boyutlari gelen isletmeler için önemli olmasi gerekir sahip.

Sanal sunucu barindirma hakkinda daha fazla bilgi için gerekiyorsa, onun tarafindan vâkif yardimci olacak çesitli teknisyen ders kitaplari vardir.

Burada izin verebilir üç büyük yayin var:

1. “Aptallar” (’09) için Cloud Computing – Bu kilavuz, bu gibi tüm siniflarda okuyuculari için uygun tanimlama, görmek çok açiktir. Eger gerçekten bir mühendislik vizilti olmasa bile, yine de bilgi ve bu basili bir el emmek için bir esinti sunulan gerçekler seçti olacaktir. Profesyonellerinden olusan bir grup tarafindan hazirlanan, bu genellikle en son teknolojik hareket odaklanmistir sadece ne çok kadar güncel bir rapordur.

2. Big Switch: Thomas edison Google için toprak yeniden kablolama – Bu özel bir kilavuz bizim bilgisayar devriminin sorusturma ve bireyler bazen yakinda karsi karsiya ki mümkün iyi ve kötü noktalari hakkinda konusurken, bir spekülatif stratejisi vardir yazilir. Elektrik sebekesi kullanirken modern Bilgi teknolojisi gelismeler iliskilendirerek, büyük Anahtari son bizi alir ve gelecege tahmin bize olasi verir.

3. Cloud Computing için Executive Sirlar ve teknikleri – mutlak pratiklik için düzenlendi, bu özel e-kitap örgütü liderleri bulutlar tam olarak nasil yol bir dünyanin içinde ilerlemeye yol tavsiyelerde bulunabilir. Bu genellikle önemli bir büyüme elde ederken isletmelerin dolar tasarruf edebilirsiniz nasil bir teknik olmayan bir kilavuzdur.