barindirma paylasilan çok ucuz neden

Barindirma paylasilan web hosting ucuz formu olma üne sahiptir gibi, ayni zamanda tüm dünyada en popüler hosting seklidir. Biz paylasilan barindirma popülerligi nedeni analiz ederseniz, biz yeni kurulan isletmelerin yeni web siteleri araciligiyla ilk zamanda internet dünyasina giriyoruz, onlar Hosting para büyük miktarda harcamaya hazir degildir ‘gibi bazi gerçekleri bilmek geldi gider. Bu is bir sonucu olarak dogrudan web barindirma hizmetleri en ucuz formu için kontrol, ve hosting için gitmeye karar.

Farkli hosting firmalari farkli fiyatlandirma ve farkli set up ve yapilandirmalari ile barindirma hizmetleri sunmak. Hosting olarak paylasilan sunucu kaynaklarini dayali oldugu için hosting arkasindaki temel neden denir, bu bir sunucu web sitelerinin yüzlerce tarafindan kullanilan bölümleri yüzlerce için ayrildi demektir. Ayrica isletim sistemi, disk alani, rasgele erisim bellegi (RAM), Merkezi islem birimi (CPU) gibi bir sunucu dayali tüm faktörler VIES webmaster bakis açisindan önemli bir faktör olan sasirtici hatta bant genisligi, tüm web siteleri tarafindan yaygin olarak kullanilan olarak paylasilir talep basina belirli bir web sitesi ihtiyaci.

Barindirma bir ucuz formu oldugu için herkes çok hizli bir sekilde fiyatlandirma seçenekleri bulabilirsiniz. Bu, e-posta hesaplari, veritabani, FTP kontrol etmek için kullanilan bir kontrol paneli ile birlikte web sitesinin istatistik, fantastico ve diger birçok degerli özellikleri alt etki alanlari, çünkü o da yaygin hosting cpanel seklinde kullanilir, bu tüm özellikleri gözden önemli bir rol oynar web sitenizin performansini ve yapiyor ilerleme yönünde. cPanel Hosting onlarin online islemleri iletim için siki ve sinirli bütçe böyle yöneticileri için bir nimettir.

Pek çok web sitesi türü barindiran bu tür ayni sunucu paylasan ragmen, disk alani, bant genisligi veya diger özellikleri bir sinirlama sasirtici yoktur. Bunun arkasindaki temel nedeni, çok güçlü ve son derece yapilandirilmis sunucular müsterileri için hosting firmalari tarafindan kullanilmaktadir. Birçok hosting sirketleri müsterilerine sinirli disk alani ve sinirsiz disk alani iki seçenek sagladi. Müsteri kendi web sitesinde ihtiyaci dikkate seçenegi seçmek zorunda.

Bloglar bu tür bu tür nispeten bant genisligi daha yüksek miktarda ihtiyaç video, ses ve diger flash nesnesi gibi agir veri Içerige olmadigi için bu hosting tipi, haber bloglar için mükemmel bir seçim olarak kabul edilir. Iste bu yüzden Windows biz nispeten Linux hosting, Windows Hosting Hizmeti tüm seklinde neredeyse hosting biraz daha ucuz oldugunu bilmek gelmek sonra hosting ile hosting Linux paylasilan karsilastirildiginda, Windows hosting yüksek fiyatlandirma etkileyen ana faktör lisans maliyeti . Tüm Linux ücretsiz bir açik kaynak kodlu bir platform oldugunu biliyoruz. Sasirtici Windows Hosting Linux Hosting daha ucuz olmasina ragmen Windows Hosting daha iyi bir sekilde sistem kaynaklarini kullanma yetenegine sahiptir.

Bugüne kadar biz barindirma paylasilan tüm güzellikler gördük ama diger tarafta da kendi bazi sinirlamalari ve dezavantajlari vardir. Yöneticileri o belirli bir sunucuda çok sinirli erisim ve kontrole sahip diger yöneticileri ile sunucu paylasmak gerekir gibi. Herhangi bir web sitesi ayni sunucu tavuklar üzerinde bulunan diger web sitelerine etkileyen daha paylasilan bir sunucu saglanan fazla bant genisligi tüketen, bazi erisilebilirlik sorunlari ile karsi karsiya. Paylasilan bir sunucu üzerinde barindirilan tüm web siteleri de tek bir IP adresi paylasmak gerekir. Diger web sitesi tarafindan yapilan herhangi bir ariza ayni sunucu paylasimi nedeniyle web sitenizin performansini etkileyebilir.

Hisse hosting internette çok küçük isletmeler getirmek için mümkün ve ayni zamanda olabilir kisi internette ürün ve hizmet pazarlama yapmak için yardimci oldu.