barindirma adanmis karsi ortak web sitesi

Yöneticileri paylasilan ve özel, satin alabileceginiz hosting hesaplari 2 farkli türleri vardir. O ikisi arasindaki temel fark adanmis web barindirma baskalariyla paylasilan, webmaster hisse sunucu alani ile ise, özel kullanim için bütün bir web sunucu kiralama için bir webmaster olanak tanimasidir. Özel bir sunucu ve state-of-the-art baglanti seçenekleri özel kullanimi saglar.

Barindirma adanmis en önemli özelliklerinden biri webmaster hosting ile daha kendi web sitesi gayrimenkul üzerinde çok daha fazla kontrole sahip olmasidir. Iyi bir hosting sirketi gibi tüm önemli sunucu ve sunucu end yazilim gibi tüm ilgili donanim, yönetir ve kaliteli veri merkezleri saglar. Online is genisletme ve veri alani kolaylastirmak için gerektiginde yazilim yöneticisi tarafindan yapilandirilabilir. Barindirma Bu tür, paylasilan daha pahali ise bu bina için büyük ve yogun bir online varligi mükemmel ve tam kontrol istiyorum.

Bu tür veritabanlari, multimedya akisi ve daha büyük e-posta çözümleri gibi çok karmasik uygulamalar, dagitir ve çalisan bu yana hosting bu tür, isletmeler ve karmasik web sunucu ihtiyaçlari olan kullanicilar için daha uygundur. Küresel aramasi baglantilari ve izleme birden çok web sitesi için idealdir.

Barindirma adanmis için ortalama yatirimi $ 24 arti bir ay ve profesyonel olmalidir saglayan sirket araliginda olabilir, mükemmel destek ve hizmet ve en az% 99 kesintisiz hizmet var. Dakika bir konuda gereksiz baglantilari ve donanim arizalari ile ilgilenecegiz bir sirket olmasi da önemlidir.

Paylasilan ve web hosting adanmis arasindaki bir diger fark, müsteri birkaç müsterileri ile bir paylasimi aksine özel bir sunucu alir çünkü özel bir baglanti genellikle paylasilan daha hizli bir çok olabilir olmasidir. Genel olarak bu genellikle sadece birkaç web siteleri gibi küçük ihtiyaçlari, olanlar için bir sorun degildir. Ama yüzlerce bu iyi finansal yatirim deger önemli bir yarari olabilir ev sahipligi gereken müsteri geldiginde.

Genel olarak, paylasilan daha üstün oldugunu adanmis oldugunu söylemek adil degil, bu özel web sitesi içerik dagitimi ve büyük bir web sitesi ihtiyaci olanlar için barindirma ortami üzerinde tam kontrolü için daha güvenilir oldugunu söylemek dogrudur. Ve özel bir web sunucu barindirma en finansal yatirim tamamen birey için özellestirilmis web ortaminda olusturma ve korunmasinda yol boyunca devam edecek.

Dogru hosting sirketi bulmak size barindirma paylasilan veya adanmis seçmelisiniz olsun çok önemlidir. En önemli yönlerinden bazilari Linux ve Windows gibi, tüm isletim sistemleri için en az bir% 99 uptime para iade garantisi ve yazilim destegi telefon ile 7/24 olmasi ve sohbet seçenekleri yasamak gerekir dizi saglar müsteri hizmetleri vardir.