bant genisligi haydutlar

Veya sunucularindan yüklenen dosyalari çesitli hizlarda ag boyunca dosyalari itmek için internet bant genisligi kullanir. Eger ISS için bir dosya yüklemek her zaman, web sörf ya da bir ses uygulamayi kullanmak, bant genisligi kullaniyor.

Bant genisligi teller veya aga sunucu baglanti lifleri bir demet. Tel sinif bagli olarak veri web-sitesi barindirilan ag üzerinden geliyor ne kadar belirler. Birisi sebeke tarafindan ele alinabilir daha fazla veri almak için çalistiginda, tüm ag yavaslar.

ISS yogun dönemlerde belirli zamanlarda bant genisligi bir sinirlama koymak veya bant genisligi kullanimi için aylik sabit bir ücret sarj edebilirsiniz. Eger sabit bir ücret üzerinden gidersek, o zaman ekstra bant genisligi kullandiginiz için ekstra ücret. Trafik ag üzerinde daha istikrarli kadar bazi ISS yayinlar kapanacaktir.

Bu web sitesi en dosyalari (resim, ses dosyalari, videolar ve flash scriptler ve diger programlar) yükleyebilirsiniz. Bu hariç tutar, tabii ki, afis ve pop up ve belirli belge ve merkezi bir sunucudan yüklenecek gerekiyor görüntüleri.

Bant genisligi haydutlar yerine kendi yerel sunucuda koyarak bazi diger sunucu dogrudan görüntü ve diger dosyalari baglanti. Orada bunu neden olarak çesitli nedenleri vardir ama bir nedeni, baglantilari ve görüntüleri göstermek için mümkün oldugunca fazla bant genisligi elde etmektir. Bu yüzden görüntü veya ses dosyalarini site onlar bant genisligi çalmak anlamina baslatildi her zaman “çalmak”.

Eger bant genisligi tahsis çalmalarini kisi durduramaz bazi yollari var. Onlar bir e-posta varsa, ben sahsen onlarla temas veya Network Çözümleri geçmesi ve kisi hakkinda bilgi ve kim siteye kayitli verecek bir IP arama yapardi. Her zaman da kendi sitesini barindiran sirket ile irtibata geçebilirsiniz.

Bant Genisligi pahali olabilir ve istediginiz son sey çalmak kisidir.