asp.net hosting – en iyi asp.net hosting çözüm üzerinde karar

ASP.NET web uygulamalari yazma bundan sonra gelir genellikle sinir bozucu bir deneyim ancak, programcilar için eglenceli ve kisisel ödüllendirici bir deneyimdir. Aslinda, ASP.NET uygulamalari dagitma kolay degildir, ve birkaç barindirma saglayicilari gerçekten tirnak yönetmek.

Iyi bir ASP.NET hosting saglayicisi ararken, her zaman ASP.NET, IIS ve Windows Server en son sürümü sunan bir saglayici bulmak için çaba sarf etmelidir. Onlar bu dogru, kullandiginiz ne oldugu da, SQL Server sunmak gerektigini?. Access tercih ediyorsaniz, o zaman onun destek aramak. Yine de bilin, Microsoft erisim (bir dosya tabanli veritabani beri) yogun trafik ile basa çikmak mümkün olmayacaktir.

Düsünmek baska seyler tam güvenilir uygulama destegi varsa, yeterli CPU ve RAM kaynaklari almak mümkün olacaktir olsun ya da olmasin, ve yedekleme, güvenlik ve izleme tüm sizin için hosting tedarikçi tarafindan ele eger. Genellikle, kendi donanim yönetmek için denemek için aptalca olurdu. Sizin için yönetilen paylasilan, VPS (Virtual Private Server) veya özel ASP.NET hostingprefer çözümleri tercih olsun.

ASP.NET ve SQL Server birligi uygulama yeterli sayfa alirsa talep ediyor ve bu paylasilan web hosting anlamak için akillica gibi iyi bir son çare (ve daha sonra onunla gelmek için para içinde degil sadece olarak görülüyor bir VPS veya özel ASP.NET servis çözümü için para).

Barindirma adanmis sizin için çok pahali ise, her müsteri ve maliyet için hazir kaynaklarin türü arasinda iyi bir uzlasma saglamak için egilimi olarak, VPS hosting çözümleri deneyin. Iyi yönetilen VPS Eger is ya da diger ciddi amaçlar için sitenizi kullaniyorsaniz hangi çok fazla degil, her ay gibi az 40 $ mal olabilir.

Bir sirket seçerken, bu onlar hakkinda degerlendirme kontrol ve oldukça sadece umursamazca bazi keyfi sayfada bir kez söz daha, ASP.NET uzmanlasmak görünen hizmetleri ile gitmek için harika bir fikir. Saygin ASP.NET hosting saglayicilari var, ve size nakit kapmak için açikça disinda bu üzerinde hosting sirketleri lehine gerektigini.

Ama ikisi arasinda ayirt etmek nasil? Cevap basittir: çogunlukla diger programcilari, güvenilir yorumlari ve öneriler okuyun. Bir süre sonra bunu gerçekten daha az tercih sirketleri zor ot olmadigini göreceksiniz.