Arka menzilli maliyeti dünya standartlarinda idc üzerinde sunucu colocate azaltmak istiyorum.

Co-Location hizmetleri: zaten kendi sunuculari kendi, ama yeterli alan, sicaklik kontrolü ve güvenlik ile kurumsal sinif tesis kendi donanim yerlestirmek istediginiz web tabanli isletmeler için, sirketler için baska bir seçenek yoktur. Sunucular dünya çapinda veri merkezlerinde onlara bakmak için hosting sirketi gönderilebilir. Sen özel bir yatili okula hazineleri gönderme olarak düsünebilirsiniz! Hiçbir çevre kontrolleri en son nesil ile, komsulari, gerçekten güvenli ve korunan çevre hakkinda endiselenmenize gerek yok. Bazi veri merkezleri olan gerçekten state-of-the-art paralel isten ile, sunuculari her zaman güvenilir güç, yedekleme ve fiziksel güvenlik var. Çünkü

Bazi sirketler güvenli Colocation suit, iyi baglantilara, fiziksel raf alani, 10BaseT anahtarlamali Ethernet baglantisi, IP adresi ve çift-yedekli ana güç ile tamamen yönetilen klimali ortam saglar. Sunucu Colocation ile, ayni zamanda standart web hosting bant genisligi ücretleri önleyebilirsiniz. Sunucu yüklendikten sonra da,, IP adresi ve baglanti talimatlari Veri Merkezi hosting saglayicisi tarafindan saglanmaktadir. Bu web sitesi, uygulama veya Colocation sunucu üzerinde yüklü yazilim baglanmak saglayacaktir. Co-Location ekipmanlarin idari kontrolü kaybetmeden bir sirketin güçlü altyapi ev için kolay ve uygun maliyetli bir çözümdür.

Hosting sirketleri cografi sinirlarin ötesinde Server Dedicated Co-location Hizmetleri sunuyoruz. Amaç profesyonel yardim cleint sunucu yazilimi kurma teslim etmektir. Onlar Unix ve NT, Netscape Enterprise ve Fast Track sunuculari, Apache ve IIS web sunuculari ile deneyime sahip. WWW, CGI, Java ve JavaScript, vb tasarimi ile profesyonel yardim. Co-Location Sunucular sunucu hizmetlerinin izlenmesi için rafa temel sunucu kurulumlari baslar tam bir yönetim içerir. Eger yardima ihtiyaciniz oldugunda, profesyonel ekibimiz olabilecek herhangi bir donanim, yazilim, ag veya diger sorular size yardimci olmak için hazir olacaktir. 7/24 erisim için, randevu ile zaman herhangi bir noktada Colocation tesisleri ziyaret edebilirsiniz. Kontrol etmek çogu zaman zordur, sunucular fiziksel çevre optimum performansi üzerinde güçlü bir etkisi vardir. Istikrarli ve güvenilir sicaklik, nem ve partikül kontrolü için veri merkezleri ve son ekipman yardimi ile düzgün is hareket eder. Hassas sicaklik ve nem kontrolü güvenilir çalisma ve ekipmanin uzun ömürlü garanti edecek. Destek sicakligi 18 ve 20 ° C arasindadir. Kesintisiz Güç Kaynagi dahil olmak üzere (64 68oF). Yerel güç kaynagi hiç kesintiye ugrarsa, tesislerinde bizim yedek güç ve yakit çalistiran sunucular tutun.

Yani beklemek ve dünya standartlarinda IDC üzerinde sunucu colocate yok.