adanmis linux sunucu barindirma isaret diregi

Bu dogru adanmis linux sunucu barindirma bilgi vermek zor, ama mümkün oldugunca ilgili bilgileri barindiran çok özel Linux sunucu olarak bir araya koyarak titizlik ile gitti. Eger bir sekilde sanal özel hosting, web hosting satici program, oyun sunucusu kiralama veya özel bir sunucu ile ilgili diger bilgileri ariyorsaniz bile bu yazi bir hayli yardimci olacaktir ev sahipligi yapiyor.

Adanmis sunucular yönetilen adanmis sunucu olarak kategorize ve özel sunucular yönetilmeyen. Bu isletim sistemi, donanim seçenekleri, alan ve bant genisligi gibi birçok sey özel sunucular seçerken dikkat edilmesi gereken böyle bir seçenek vardir.

Güç ve veri transferi islevselligi-ile sabit disk ortalama 50-100 GB almak özel bir sunucu, arti yaklasik 1.000 GB. Bu yapilandirma özellestirmek ve herhangi bir CPU, RAM, ya da ihtiyaciniz ne olursa olsun seçebilirsiniz. Özel bir sunucu web barindirma üzerinde bagimliligi azaltir, ayrica, zaman gecikmeleri ve bunlardan olusan muhtemel giderlerin atlar. Sadece bir hosting üzerinde popüler bir web sitesi çalistiramazsiniz. Bu ciddi degil.

Eger sitenize trafik önemli ölçüde artmistir ve sitenize yüklemek için çok fazla zaman aliyor bulmak zaman barindiran özel bir sunucu web düsünmelisiniz. Sitenize trafik analizi size özel bir sunucu gitmek gerekip gerekmedigini söyleyecektir. Anlamak için en önemli sey web sitenizde ayni anda çalisan birçok kullanici oldugunda, size özel bir sunucu web hosting ile barindirma paylasilan web degistirmeniz gerektigidir.

Bu makalede yine de belirli adanmis linux sunucu barindirma arayisi cevap vermezse, o zaman büyük arama motorlarinin herhangi bir özel linux sunucu barindirma bilgi almak için Search.Yahoo.com gibi daha fazla arama gerçeklestirebilirsiniz unutmayin.

Bir sanal sunucu göz önüne alindiginda Ancak, bazi sinirlamalar vardir. Bazi yazilim programlari sanal servis saglayicilari bagli olarak daha fazla veya daha az kisitlama beklemek bile olabilir güvenlik duvarlari, anti-virüs uygulamalari vb gibi sanal ortamda düzgün çalismayabilir. Ancak, bu, bu sinirlamalar paylasilan bir web hosting bulabilirsiniz ne daha az oldugunu söyledi sahip.

Web hosting paylasmak için karsilastirildiginda, bu özel bir sunucu üzerinde web sitesini barindirmasi daha pahalidir. Hatta özel web hosting çözüm kullanarak düsünmek neden merak ediyor olabilirsiniz. Kendi adanmis sunucu birçok avantaji vardir. Eger özel web hosting çözüm sag tür saglayabilir farkli web hosting ile barindirma saglayicilari birkaç aglari vardir.

Eger adanmis sunucu web hosting ile ilgileniyor musunuz? Herhangi bir karar gibi, duruma bazi artilari ve eksileri olacagindan emin yoktur. Ilk özel bir sunucu ne oldugunu düsünün. Özel bir sunucu istemci bütün bir sunucu kiralamak için izin verir ve bu is için özel haklara sahip bir hizmeti ifade eder. Bu, kullanicilarin çesitli diger kullanicilar ve web siteleri ile bir sunucu paylasmak gerektirir paylasilan web hosting, aksine bulunmaktadir. Paylasilan web hosting ile sirket sunucu üzerinde kontrol tutar. Özel servis, kullanici temelde ne isterse, yapmak için bir sunucu kiralama edilir. Özel bir web sunucusu artilarini ve eksilerini bazi ne ev sahipligi yapiyor?

Bilginiz için, biz özel bir linux sunucu barindirma ariyorlardi bir sürü insan da HL2 adanmis sunucu, sunucu barindirma, için çevrimiçi arama ve hatta nasil adanmis sunucu için bulundu.