5 araçlari Bluehost müsterilerine verir

5 araçlari Bluehost diger web hosting firmalari degil, müsterilerin verir

Web hosting saglayicilari, Bluehost gibi, ücretsiz müsteri ek hizmetler onlarca verir. Kadar çok is sahipleri ve sanayi Içerdekiler Bluehost tavsiye nedenlerinden biri çünkü Bluehost kullandiginizda olsun tüm ekstralar tasimaktadir.

Tüm Web hosting sirketleri temelde ayni oldugunu düsünüyorum birçok insan vardir? Bu Web hosting firmalari ayni temel hizmeti, web sitesi barindirma, ancak Web hosting sirketleri firmadan firmaya büyük farkliliklar saglamak bu ek hizmetler sagliyorsunuz dogrudur. Bazi web hosting firmalari hemen hemen hiçbir ekstra hizmetleri sunuyoruz, ya da ek hizmetler için ödeme yapmak.

Burada Bluehost diger Web hosting firmalari olmadigini müsterilerine sundugu hizmetlerin sadece birkaçi:

1. Resim galerileri – Bunun yerine Web sitenizde fotograf koymak için bir dis görüntü barindirma sitesi kullanmak yerine, Bluehost bir dis sitesine ziyaretçi gönderen olmadan Web sayfasina galerileri entegre sundugu resim galerileri kullanabilirsiniz. Sizin Bluehost sitesinde barindirilan resim galerileri de fotograflarinizi tutulmasi da sizin izniniz olmadan çalinti ve Web üzerinden tüm kullaniliyor onlari korumaya yardimci olur.

2. Multi-medya araçlari – Web Sitesi üzerinde Flash animasyonlari, Shockwave, Real Audio, veya Midi kullanmak ister misiniz? Eger Bluehost kullaniyorsaniz sorun yok. Bluehost kesme kenari multi-medya uygulamalari destekleyebilir düsük maliyetli web host sadece bir avuç biridir. Ve su anda, kendi hizmet sunmak için ay web hosting promosyon basina 3,95 $ çalisan …

3. E-posta listeleri – E-posta listeleri hedef nis pazar ve promosyon dolar çalismiyor reklam bosa degildir emin olmak için harika bir yoldur. E-posta listeleri saglam bir müsteri tabani olusturmak için en iyi yoldur. Ama e-posta listeleri olusturmak kafa karistirici ve Web hosting sirketi olarak Bluehost kullandiginiz sürece, onlari bir agri olabilir korumak olabilir. Bluehost bir çirpida listeler posta olusturmak ve yönetmek yapar araci kullanmak için müsterilerine kolay verir.

4. Anket ve anket uygulamalari – anketler ve arastirmalar ve diger etkilesimli araçlari kullanarak insanlar web sitenize geri gelmesini saglayacak çok akilli bir yoldur. Ayrica tüketici veri toplamak için büyük demektir. Bu yeni ürünler önizleme ve bir anket ev sahipligi yaparak ürünlerin müsterilere görüsler alabilirsiniz. Ya da müsterilerin Web sitesi veya ürün hakkinda ne düsündüklerini ögrenmek için bir müsteri anketi yapabilirsiniz. Bluehost kolayca hiçbir ekstra ücret ödemeden bir Web sitesine eklenebilir müsteri anket ve anket uygulamalari verir.

5. Yardim ve Ticket Sistemi Destegi – müsterilerin herhangi bir sorun ya da gecikme olmadan ahold elde edebilmek istiyorum Web sitesini kullanarak sorunlari bir siparis ile ilgili sorunlar yasiyorsaniz ya da yasiyorsaniz zaman. Bluehost bu müsterilerin dogrudan onlarin sorunu ne belirterek bir formu göndermek böylece tüketicilerin ücretsiz Yardim bilet sistemi vererek, bunu gerçeklestirmenize yardimci olabilir. Onlar bilet onay almak ve sorun çözüldü olup olmadigini görmek için sik sik kontrol edebilirsiniz. Müsteriler Yardim veya Trouble bilet sahip güvenlik seviyorum.